Ana SayfaİpucuÖğrencilere Vergisiz Telefon Ve Bilgisayar Kampanyası!

Öğrencilere Vergisiz Telefon Ve Bilgisayar Kampanyası!

Vergisiz bir şekilde telefon ve bilgisayardan faydalanmak isteyen öğrencilerin satış fiyatı 9 bin 500 TL'yi geçmeyen akıllı telefon ve bilgisayarları tercih etmek durumunda olacak. Kampanya ile birlikte 5 bin 500 TL tutarında öğrencilere destek sağlanacak.

-

GTA 6 Tanıtım Fragmanı Rekor Kırdı!

Günümüzün en efsane oyun serilerinden olan GTA, serinin 6. oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı....

Geçtiğimiz dönemde seçim vaadi olarak sunulan öğrencilere vergisiz telefon ve bilgisayar kampanya desteğinin detayları belli oldu. Günümüz Türkiye’sinde 2022-2023 eğitim öğretim yılında toplam 6.950.142 öğrencinin 6.204.078’i devlet üniversitelerinde, 735.433’ü vakıf üniversitelerinde, 10.631’i vakıf meslek yüksekokullarında eğitim görmekte.

Kampanya detaylarına gelecek olursak şu şekilde; Vergisiz bir şekilde telefon ve bilgisayardan faydalanmak isteyen öğrencilerin satış fiyatı 9 bin 500 TL’yi geçmeyen akıllı telefon ve bilgisayarları tercih etmek durumunda olacak. Kampanya ile birlikte 5 bin 500 TL tutarında öğrencilere destek sağlanacak.

Bu destekle birlikte cep telefonu için piyasa fiyatının yüzde 44,4’üne bilgisayarlar için ise piyasa fiyatının yüzde 16,7’sine kadar bir tutarda öğrencilere destek sağlanacak.

Yapılan kampanyada belirtilen fiyat bandında kaliteli telefon ve bilgisayarlar pekte bulunmamakta. Cep telefon markalarına gelecek olursak Vivo, Samsung ve General Mobile gibi markaların kampanya kapsamında bulunacağını belirtelim.

Ekstra bilgi olarak bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Örgün eğitimde bulunmasının gerektiğini belirtelim.

Starfield 12 Milyon Oyuncuyu Aştı Hedefini Skyrim Yaptı

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından; Xbox X ve S Serisi, Xbox Cloud Gaming ile Microsoft...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)