Ana SayfaAkıllı TelefonOnePlus 11, 100 W Hızlı Şarj İle Geliyor!

OnePlus 11, 100 W Hızlı Şarj İle Geliyor!

Bugün PHB110 model numarasına sahip bir akıllı telefonun 3C tarafından 100W şarj ile onaylandığı konuşuluyor. Bu da bizlere OnePlus 11'den başkasını göstermiyor.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

OnePlus, yapılan haberlere göre bir sonraki amiral gemisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bugün PHB110 model numarasına sahip bir akıllı telefonun 3C tarafından 100W şarj ile onaylandığı konuşuluyor. Bu da bizlere OnePlus 11’den başkasını göstermiyor.

OnePlus 11, OnePlus 10 Pro’nun sahip olduğundan daha fazla, ancak OnePlus 10T’den daha az olan 11V/9.1A çıkışını destekleyecek. OnePlus 11’in güç adaptörü, VCBAJACH model numarasını taşır. Realme’nin GT2 Explorer Master akıllı telefon için kullandığı 100W adaptörün aynısıdır, ancak 10 Pro’nun da aynı kapasiteye sahip olmasına rağmen, OnePlus’ın 5.000 mAh pil kullanıp kullanmayacağını bilmiyoruz.

OnePlus 11, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine, 50MP ana kameraya, 48MP ultra geniş açılı atıcıya ve 2x yakınlaştırmalı 32MP telefotoya sahip olması bekleniyor. Şirket “amiral gemisi serisini modernize etmeyi” planladığı için Pro sürümünü beklemiyoruz.

oneplus 11 hızlı sarj

OnePlus için 2023 yılı oldukça hızlı başlayacağa benziyor. Özellikle amiral gemisi olarak piyasaya sürmeye hazırlandıkları OnePlus 11 için büyük bir beklenti var. Bu telefonun raflarda yerini almasıyla beraber başarısını hep birlikte göreceğiz.

ZTE, Nubia Z50 Serisini Muhteşem Biri Kamerayla Çıkaracak!

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz