Ana SayfaAkıllı TelefonOnePlus 11 ve Oppo Find N2'nin kamera detayları belli oldu

OnePlus 11 ve Oppo Find N2’nin kamera detayları belli oldu

OnePlus 11 ve Find N2'nin Çin'de bu yılın sonundan önce piyasaya sürülmesi bekleniyor. OnePlus 11, yeni nesil Snapdragon 8 Gen 2 tarafından desteklenen normal bir amiral gemisi telefonu olsa da Find N2, OPPO'nun yerleşik Snapdragon 8 Plus Gen 1 ile ikinci katlanabilir akıllı telefonu. Digital Chat Station'dan yeni bir sızıntı, her iki cihazın da aynı üçlü kamera ünitesine sahip olacağını gösteriyor.

-

Elon Mus Grok AI Devrini Başlatıyor!

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri X eski ismi ile Twitter yapay zeka robotu...

Yaklaşmakta olan OnePlus 11 ve Oppo Find N2 akıllı telefon modelleri, 50MP + 48MP + 32MP kamera kurulumunu paylaşacak.

Popüler sızıntı kaynağı Digital Chat Station, bu sefer yaklaşmakta olan Oppo Find N2 ve OnePlus 11 (eski adıyla 11 Pro) ile ilgili bilgilerle yine iş başında. Arkadaşın raporu, her iki telefonun 50MP Sony IMX890 ana kamera, 48MP IMX581 ultra geniş açı ve 32MP IMX709 2x zoom kamera ile aynı kamera sistemini paylaşacağı yönünde.

Optik stabilizasyonda küçük bir fark olabilir, Find N2’nin OIS’ye sahip bir kilit olduğu bildirilirken, OnePlus OIS destekli olmayabilir. Her ikisinin de Hasselblad tarafından kamera ayarına sahip olması bekleniyor.

Her iki telefonun da Çin pazarından başlayarak Aralık ayında piyasaya çıkması bekleniyor, OnePlus 11 muhtemelen biraz daha erken gelecek (iddiaya göre Kasım ayının sonunda).

OnePlus 11’in ilk Snapdragon 8 Gen 2 akıllı telefonlar arasında olduğu söylenirken, Oppo Find N2’nin Snapdragon 8+ Gen 1’e bağlı kalacağı söyleniyor.

OnePlus 11, 16MP selfie kamera için sol üst köşede bir delik bulunan 6,7″ QHD+ 120Hz AMOLED ekrana sahip olmalıdır. 100W kablolu şarjlı 5.000 mAh pil, 16GB’a kadar RAM ve 256GB depolama alanı vardır.

The Game Awards 2023’te Oyunlar Hakkında Çıkan Yeni Bilgiler

Uzun zamandır heyecanla beklenen The Game Awards 2023 bu gece yapıldı. Gecede, yılın en iyi oyunu ödülünü Baldur’s Gate...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena