Ana SayfaAndroid HaberleriOnePlus 9R ve OnePlus 10R OxygenOS 13 alıyor

OnePlus 9R ve OnePlus 10R OxygenOS 13 alıyor

OnePlus 9R ve OnePlus 10R için en son Android 13 tabanlı kararlı OxygenOS 13 güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Güncelleme , OnePlus 9RT gibi cihaza yeni bir Aquamorphic Design getiriyor, ana ekranda büyük klasörleri destekliyor, ekran görüntüsü düzenleme için yeni işaretleme araçları getiriyor, Hızlı Ayarlar'a medya oynatma kontrolleri ekliyor ve gelişmiş görsel konfor için yeni tema renkleri içeriyor. Ayrıca güncellenmiş animasyonlar, optimize edilmiş yazı tipleri ve yeni çizimler içerir.

-

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı...

OnePlus, orta seviye kullanıcılarından bazılarının 2022’nin dördüncü çeyreğinde yeni bir kullanıcı arayüzü sürümü alacağını duyurdu. Bugünden itibaren, OnePlus 9R ve OnePlus 10R sahipleri bir yazılım güncellemesi hakkında bir bildirim alıyorlar ve bu Android 13 tabanlı kararlı bir OxygenOS 13’ün telefonlarına geldiği bildirimi.

OxygenOS 13, Ağustos ayında OnePlus 10T ile birlikte tanıtıldı. OnePlus, UI tasarımına “Aquamorphic Design” adını verir ve ColorOS 13’e oldukça benzer; İncelememizde belirlediğimiz gibi, OnePlus ve Spotify arasında Oppo’nun da sahip olduğu özel bir ortaklık bile var.

En yeni OnePlus UI, uzamsal ses, seçilen cihazlar için Dolby Atmos desteği ve geliştirilmiş Uygulama Akışı sunar. Private Safe 2.0’ın dosya ve medyayı normal uygulamaların erişemeyeceği bir yerde saklamasına izin veren 2.0 sürümü de vardır.

-- Reklam --

Google Gelişmiş Koruma Programı nedir?

Dijital tehditler giderek daha akıllı hale geldi. En teknoloji meraklısı insanlar bile hazırlıksız yakalanabilir. Bazı yüksek görünürlüklü kullanıcılar ve...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz