Ana SayfaTeknoloji HaberleriOnePlus, Avrupa'da Red Cable Club Üyelik Programını Başlattı!

OnePlus, Avrupa’da Red Cable Club Üyelik Programını Başlattı!

Avrupa'da şirket, Red Cable Club üyelerine çeşitli avantajlar sunuyor. Android telefonlarda yüzde 2, OnePlus Watch ve OnePlus Buds Pro'da yüzde 10 ve aksesuarlarda yüzde 20 indirim vaat ediyor.

-

Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok yeni olay insanların hayatını etkiliyor. Bunlardan son dönemde en popüler olanı ise Artırılmış Gerçeklik yani AR'dir. AR içerisinde sanki...

Yaklaşık iki yıl önce akıllı telefon üreticisi OnePlus, Red Cable Club adlı bir üyelik programı başlatmıştı. Şimdi bu üyelik programını Avrupa’ya da sundu. Ücretsiz bulut depolama, garanti ve çok daha fazlasını içeren bazı özel avantajlar vaat ediyor.

Avrupa’da şirket, Red Cable Club üyelerine çeşitli avantajlar sunuyor. Android telefonlarda yüzde 2, OnePlus Watch ve OnePlus Buds Pro’da yüzde 10 ve aksesuarlarda yüzde 20 indirim vaat ediyor.

Ayrıca, Red Cable Club Europe üyelerine ücretsiz gönderim de var. Şirket ayrıca yeni bir ses ürününün Aralık ayında erken erişime sahip olacağını da doğruladı. Ancak bu ürünle ilgili ayrıntıları bilmiyoruz.

OnePlus-Red-Cable-Club

Ancak cihazın Avrupa’da bu ayın sonunda; yani Aralık ayında piyasaya sürülebileceğini ima etti. Ayrıca üyeler, bir OnePlus Watch Cobalt Limited Edition akıllı saat satın alma şansına da sahip olacak.

Bkz: OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition Satışa Sunuluyor

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.