Ana SayfaTeknoloji HaberleriOnePlus, mekanik bir klavye yapıyor

OnePlus, mekanik bir klavye yapıyor

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

OnePlus, öncelikle bir akıllı telefon üreticisi olarak bilinse de, marka son birkaç yılını portföyünü kulaklıklara, akıllı saatlere ve aksesuarlara genişleterek geçirdi ve hatta şirketin ilk Android tabletini piyasaya sürdüğüne dair söylentiler bile var. Sürpriz bir hareketle, OnePlus şimdi köklü marka Keychron ile işbirliği içinde mekanik bir klavye yapacağını duyurdu.

Henüz klavyenin adını veya tasarımın herhangi bir özelliğini bilmiyoruz, ancak OnePlus, cihazı nispeten yeni mekanik klavye markası Keychron ile birlikte yaratacağını onayladı. OnePlus, 2023’ün başlarında hakkında daha fazla şey duyacağımızı söylüyor. Bu, belki de üzerinde OnePlus adının yer aldığı duyduğumuz en son cihaz ve şirketin OnePlus kullanıcılarını hangi ürünleri sevecekleri konusunda anket yapmasından sonra geliyor.

Mekanik klavye, markanın üzerinde OnePlus markası bulunan farklı kategorilerden ürünler yapmak için kullanmayı umduğu şirketin yeni duyurduğu OnePlus Özellik programının ilk ürünü olacak. Henüz ne bekleyebileceğimize dair başka bir örnek duymadık, ancak mekanik bir klavye markanın ilk tercihiyse, yakında OnePlus adının eklendiği başka tuhaflıklar da görebiliriz.

Ayrıca, piyasaya sürüldüğünde hangi pazarların OnePlus mekanik klavyeyi satın alabileceği de belli değil. Hindistan’da, OnePlus PC monitörlerini duyurmak için hazırlanıyor, ancak şu anda bu cihazların ABD gibi pazarlarda küresel olarak bulunmayacağı düşünülüyor.

Akıllı telefonlarda, OnePlus geçen hafta gelecek akıllı telefonlar için dört büyük yazılım güncellemesi ve beş yıllık güvenlik yamaları sunacağını duyurdu. Hangi telefonların bu güncelleme vaadini alacağını henüz bilmiyoruz, ancak yaklaşan OnePlus 11 de dahil olmak üzere amiral gemisi telefon bu güncelleme planının bir parçası olabilir.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz