Ana SayfaAndroid HaberleriOnePlus, Nord 2T için Android 13 Açık Beta'yı duyurdu

OnePlus, Nord 2T için Android 13 Açık Beta’yı duyurdu

OnePlus Nord 2T için OxygenOS 13 Açık Beta Testi (OBT) şimdi başlıyor. Açık Beta Testinin yayınlanmasıyla birlikte, OxygenOS 13'ü önceden deneyimlemek isteyen OnePlus Nord 2T Hintli kullanıcıları arıyor. OnePlus Nord 2T'de Indian OxygenOS sürümünü kullanıyorsanız ve yeni yazılımı test etmeyi seviyorsanız, şimdi katılma zamanı.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

OnePlus, OnePlus Nord 2T için Android 13 tabanlı OxygenOS 13 Açık Beta Testini (OBT) duyurdu. OxygenOS 13 kararlı güncellemesinin kullanıma sunulmasını bekleyemeyenler, Nord 2T’nin Ayarlar > Cihaz hakkında menüsüne gidip Güncel’e, sağ üstteki simgeye ve ardından Beta programına giderek > OBT’ye kaydolabilirler. Başvurunuz kabul edilirse beş iş günü içinde güncellemeyi alacaksınız ve telefonunuzun Ayarlar > Cihaz hakkında > Şimdi İndir menüsüne giderek güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Ancak, başvurmadan önce Nord 2T’nizin CPH2401_11.A.17 donanım yazılımı sürümüne sahip OxygenOS ile çalıştığından emin olun. Ayrıca, OxygenOS 13 OBT’nin yalnızca Hindistan Nord 2T modellerine açık olduğunu ve OBT’ye hak kazanmak için aktif bir OnePlus Topluluğu üyesi olmanız gerektiğini unutmayın.

Ayrıca, beta yapısı resmi yapı kadar kararlı olmayabilir, bu nedenle mevcut cihazlarda denememenizi tavsiye ederiz. Sorun olmazsa 3 Aralık 2022’ye kadar OBT’ye başvurabilirsiniz. OnePlus’ın bu beta testi için 5.000 yuvası var.

OnePlus Nord 2T’nin OxygenOS 13 güncellemesi hakkında daha fazla ayrıntı için aşağıdaki ekran görüntüsünü kontrol edebilir ve Nord 2T’nin OxygenOS 13 Açık Beta Testi hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalenin sonundaki kaynak bağlantısına gidebilirsiniz.

Beta testine katılmasanız bile bu haberden OnePlus Nord 2T için yakında Android 13 desteğine kavuşacağını düşünebiliriz.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakOnePlus

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz