Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Find X2 League of Legends Edition 19 Ekim'de Piyasaya Sürülecek!

Oppo Find X2 League of Legends Edition 19 Ekim’de Piyasaya Sürülecek!

League of Legends hayranlarına müjde! Bu telefon oyunun 11. yıl dönümünde piyasaya sürülecek.

-

League of Legends hayranlarına müjde ! Oppo Find X2 League of Legends Edition resmi olarak 19 Ekim’de piyasaya sürülecek. Telefonun özel bir boyama işçiliğine ve özel bir temaya sahip olacağı söyleniyor. Telefonda 8GB RAM ve 256GB depolama alanı bulunabilir.

Lansman, çok oyunculu çevrimiçi oyun League of Legends’ın 11. yıl dönümüne denk gelecek. Find X2 özel sürümü, yıl dönümünü anmak için tasarlanmış ve sahiden de muhteşem görünüyor.

Find X2 LOL sürümünün sızıntıları, cihazın arkasında 2020 Sezonu Dünya Şampiyonası’na dair Worlds 2020 logosunun yer alacağını gösterdi. Cihaz, arka ve yanlarda sis yeşili-mavi bir gölgeye sahip, üst kısımla birlikte altta ve kamera çevresinde de altın rengi göze çarpıyor. Telefonun arka paneli büyük olasılıkla camdan yapılacak.

Özelliklerin normal Find X2 ile aynı kalmasını bekliyoruz. Bir hatırlatma olarak, cihazın arkasında üçlü bir kamera olacak ve amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklenecek. Cihaz, kullanıcı deneyimini sorunsuz hale getirmek için Android 10 tabanlı ColorOS 7 ile desteklenecek. Oppo’nun lansman gününde bir akıllı televizyon piyasaya sürmesi bekleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here