Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Find X6 görseli sızdı, tamamen yenilenmiş bir tasarımı gösteriyor

Oppo Find X6 görseli sızdı, tamamen yenilenmiş bir tasarımı gösteriyor

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Oppo Find X5 Pro, pürüzsüz, kesintisiz bir arka panele sahip selefi Find X3 Pro‘nun tasarımı üzerine inşa edilmiştir. Normal Find X5, bütçesi dahilinde tasarım diline olabildiğince yakın kalmak için kamera çıkıntısı için ayrı bir öğe kullandı.

Bunlar, en azından normal Oppo Find X6‘nın görünümüne bakılırsa, söz konusu tasarım dilinin son örnekleri olabilir. Henüz resmi bir şey görmedik, ancak Evan Blass’ın geçmiş söylemleri bize bu konuda güven veriyor. Kamera adası geri döndü ve her zamankinden daha belirgin. İşte 2022 X serisi ile yan yana bir karşılaştırma.

Hasselblad logosu biraz yükseltildi ve üzerinde Oppo‘nun bu ilişkide eşit bir ortak olduğunu açıkça belirtmek için soluk bir “ortak mühendislik” etiketi var. Bu amaçla, yeni gelen bir periskop lensin yanında “Powered by MariSilicon” etiketi de var. Normal X5, geleneksel bir 2x tele lens kullandı, X6, görünüşüne göre bir yükseltme alıyor. Bu, bazılarının görüntünün X6 Pro’yu gösterdiğini düşünmesine neden oldu, ancak sızıntı kaynağına göre durum böyle değil.

Bunun gerçekten Oppo Find X6 olduğunu ve söylentilerin doğru olduğunu varsayarsak, ana kameranın içinde 1” sensör (50MP), yanında 50MP ultra geniş modül ve periskop kamerasının ise 32MP sensör olması gerekiyor. Ayrıca, bu model Snapdragon 8+ Gen 1 tarafından desteklenmelidir (Pro, Gen 2 ile gelecektir).

Find X6 serisi için henüz resmi bir açıklama tarihimiz yok ve biraz zaman alabilir. Oppo Inno Day etkinliği yarın başlıyor ve Find N2 katlanabilirlerini öne çıkaracak. Orijinal Find N de Aralık ortasında, Find X5 serisi ise Şubat sonunda duyurulmuştu.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz