Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Find X6, üç adet 50 MP kamerayla geliyor

Oppo Find X6, üç adet 50 MP kamerayla geliyor

Bu sabah, ünlü Weibo blog yazarı Digital Chat Station, OPPO Find X6 (büyük olasılıkla standart sürüm) ile ilgili bazı temel ve birkaç özelliği açıkladı. Blogger tarafından açıklandığı üzere OPPO Find X6, aşağıdaki lensleri içeren üçlü bir kamera bölümüne sahip: OIS'yi destekleyen ve f/1.8 diyafram açıklığına sahip 50.3 MP Sony IMX890 5.59mm lens, 50MP Ultra geniş lens ve 50MP periskop lens.

-

Enis Kirazoğlu Oyunu Anomaly Agent Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ünlü Youtuber ve sunucu Enis Kirazoğlu tarafından kurulan oyun stüdyosu Phew Phew Games, sektöre hızlı...

Geçen ay, sızıntı kaynağı Digital Chat Station, Oppo Find X6 Pro‘nun arkasında üç adet 50MP kamera olacağını öne sürdü ve bugün, normal Find X6’nın buna uyacağını öğrendik.

Rapora göre, ana kamera 1” Sony IMX989 sensörünü kullanmayacak ve OIS’li f/1.8 diyafram açıklığına sahip daha küçük ama yine de yetenekli Sony IMX890’ı getirecek. Find X6 kamera kurulumu da Hasselblad ile birlikte geliştirildi ve MariSilicon X NPU’ya sahip olacak.

Ana kamera kurulumu tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Find N2 katlanabilir ve Reno9 Pro serisi (hem Plus hem de normal) dahil olmak üzere birçok Oppo telefonunda aynı olmasıdır.

Diğer iki 50MP kamera hakkında çok fazla ayrıntı yok, ancak sızıntıyı yapan kişi, birinin ultra geniş açılı bir kamera olduğunu iddia etti. Buna karşılık, diğeri makine tarafından “temel periskop” olarak çevrilmiştir ve bunların yalnızca önceki Find X5‘teki gibi klasik 2-3x telefoto yakınlaştırmayı kastettiğini varsayabiliriz.

Normalde 9,2 mm, kamerada 12,3 mm kalınlığında olacak telefon, 207 gram ağırlığında olacak.

Crazy Taxi Yeni Versiyonuyla Geri Dönüyor! SEGA’nın 5 Yeni Oyunundan Biri Olacak

Çocukluğumuzun ve gençliğimizin en sevilen oyunlarından biri olan Crazy Taxi yeni versiyonu ile geri geliyor. Piyasaya çıktığı dönemde kısa...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz
KaynakGsmarena