Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Find X6'nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Görünüşe göre Find X6'nın kamera modülünde üç kamera ve bir çift LED flaş bulunuyor. Kurulumdaki üçüncü kamera, bir periskop zoom lensi gibi görünüyor. 

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Oppo‘nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023’ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6 ve Find X6 Pro) içerdiği söyleniyor. Bugün telefonlardan birinin kamera tasarımı ortaya çıktı.

Görsel, Oppo’nun Find X6 serisi için Find X5 ve X5 Pro‘ya kıyasla tamamen yeni bir kamera tasarımı sunacağını ortaya koyuyor. Görselde de görülebileceği üzere Find X6, yuvarlak bir kamera modülüne sahip olacak.

Görünüşe göre Find X6’nın kamera modülünde üç kamera ve bir çift LED flaş bulunuyor. Kurulumdaki üçüncü kamera, bir periskop zoom lensi gibi görünüyor. Resim ayrıca kamera modülünün içindeki Hasselblad ve MariSilicon markasını da gösteriyor. Cihazın sol tarafında ses açma ve kısma düğmeleri bulunurken, sağ kısmında bir güç tuşu yer alacak.

Find-X6

Find X6, OLED ekran ve 1.5K çözünürlüğü destekleyecek. Bununla birlikte, 32 megapiksel Sony IMX709 ön kameraya sahip olacak. DCS bugün X6’nın arka kamera kurulumunun 50 megapiksel, 1,56 inç ana kameraya sahip olduğunu açıkladı. Yardımcı kameralarının özellikleri henüz bilinmiyor.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz