Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Reno8 T serisi çok yakında geliyor - Tasarım detayları paylaşıldı

Oppo Reno8 T serisi çok yakında geliyor – Tasarım detayları paylaşıldı

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Son zamanlarda adını pek çok sızıntı kaynaklarında duymaya başladığımız Oppo Reno8 T serisi çok yakında tanıtılacak. Bunu söylememizin sebebi ise, Oppo Endonezya’nın resmi web sitesinde paylaşılan ve Reno8 T serisinin önceki tasarım sızıntılarını ve renk seçeneklerini destekleyen bir tanıtım sayfasının olması.

“Portre Uzmanı” olarak duyurulması beklenen Reno8 T serisi, 4G ve 5G destekleyen modellere sahip olacak. Oppo’nun web sitesinde ve çevrimiçi mağazasında listelenen akıllı telefonlardan açıkça 4G veya 5G sürümleri olarak bahsedilmiyor. Ancak söylentiler, sol üstte delikli düz ekranlara sahip siyah ve turuncu renkli akıllı telefonların Reno8 T 4G olduğunu iddia ediyor; bu, gradyan tasarımı, kavisli ekranı ve ortalanmış delikli akıllı telefonun muhtemelen Reno8 T 5G olduğu anlamına geliyor.

Her iki versiyonda da arkada üçlü kamera kurulumlarına sahip ve Oppo tanıtım sayfasında bununla ilgili paylaştığı bir teaser ile en az birinin bir mikroskop ünitesi içermesini bekleyebilirsiniz.

Midnight Black Reno8 T 4G ve 5G, Oppo Glow tasarımıyla gelirken, Reno8 T 4G Sunset Orange versiyonu deri tasarıma sahip olacak. Bu tasarımın bir benzerini F21 Pro 4G‘de görmüştük. Fakat Fiberglas-Deri tasarım mı yoksa farklı bir şey mi olduğu anlaşılmıyor.

Oppo‘nun paylaştığı görsellerden biri de turuncu modeldeki ilk kamerayı çevresinde beyaz bir yuvarlak ile gösteriyor. F21 Pro 4G’de gördüğümüz Yörünge Işığı ise, mikroskobik fotoğraflar/videolar çekerken alanı eşit şekilde aydınlatmak için kullanılacaktır. Ayrıca gelen aramalar ve uygulama bildirimleri için ve telefon şarj olurken parlayacaktır.

Reno8 T serisi, SuperVOOC şarjını destekleyecek ve Oppo’nun paylaştığı tweet, serinin 100MP Portre Kamerası da içereceğini söylüyor ancak bu konuda daha fazla detay vermiyor.

Oppo’nun Şubat ayının ilk haftasında Hindistan’da Reno8 T’yi piyasaya sürmesi bekleniyor, bu nedenle Çinli markanın önümüzdeki günlerde daha fazla heyecan yaratmak için için akıllı telefonlarla ilgili daha fazla teaser yayınlamasını bekleyebilirsiniz.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz