Ana SayfaAkıllı TelefonPanasonic Eluga Icon Telefonu Tanıtıldı

Panasonic Eluga Icon Telefonu Tanıtıldı

-

Şu günlerde özellikle fotoğraf makinalarında sıklıkla karşımıza çıkan Panasonic firması akıllı telefon pazarına yavaş yavaş adım atıyor ve yeni satacakları Eluga İcon telefonlarının tanıtımını yaptılar

Belki içimizden bazıları bilir ülkemizde olmasada özellikle Avrupa ülkelerinde Panasonic firması bir zamanlar oldukça popüler bir firmaydı ve yaptığı telefonlar ile göz dolduruyordu diyebiliriz. Marka devleri arasında görülen Panasonic firması her geçen gün değerini kaybetti ve elini yavaş yavaş telefonlardan çekti diyebiliriz. Sonraları özellikle kameralar, fotoğraf makinaları gibi teknolojik cihazlara yönelen firma bu tip ürünlerin pazarında oldukça başarılı bir yerde kendine imkan buldu diyebiliriz. Satışları ile birlikte top listelerde yer alan Panasonic firması görünüyor ki tekrar kendisini telefon pazarına atmak istiyor ve bu pazarda da adım adım ilerleyerek telefon devi haline gelmeyi hedefliyor diyebiliriz.

Panasonic Eluga U2-7

Bir zamanlar marka haline gelen firma şu günlerde satışlarını başlatacağı Eluga İcon telefonunu biz teknoloji meraklıları ve telefon takipdarlarına tanıttı diyebiliriz.Tanıttığı bu ürünle beraber tekrar telefon pazarına girecek olan Panasonic nasıl bir rağbet görecek merakla bekliyoruz. Ancak markasınında avantajı ile birlikte pazarda illaki kendine bir pay bulacak ve bu paydan kazancada geçip daha çok telefon üretimine başlama ihtimalininde gerçeğe dönüşme olasılığını düşünüyoruz.

Panasonic Eluga İcon Telefon Özellikleri

  • 5,5 İnç Ekran Boyutu ve HD Kalitesinde Görüntüleme Özelliği
  • 8 Çekirdek 1,5 Ghz Kaliteli İşlemci
  • Android 4.4 İle İlk Çıkış
  • Çift Sim Özelliği
  • 4G LTE Desteği
  • 13 MP arka 8 MP ön kamera
  • 2 GB RAM
  • 16 GB Hafıza alanı
  • 7,9 mm şık tasarımlı incelik
  • 172 Dolar Fiyat

açıklanan özelliklere göre telefon şık bir tasarımla piyasaya çıkacak ancak piyasadaki telefonlara göre nasıl sorusunu sorarsanız sizin için şöyle bir inceleyelim. Vergilerde üstüne eklenince bu telefon Türkiyede 500 TL üzeri bir rakam ile satışa sunulacaktır. Ancak bı özelliklere sahip bir telefonu Samsung gibi büyük markalarda alamazsınız. Tabi firma yeni olduğu için telefonlarındaki kalite oranı kasma, ısınma, şarj sorunu gibi problemleri olurmu şimdilik yorum yapamayız. Fakat bu tip sorunlar olmaz ise bu telefon ideal bir telefon diyebiliriz özellikle kamerası çok kaliteli olacak.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.