Ana SayfaAkıllı TelefonRealme Flash'ın Tam Özellikleri Açıklandı

Realme Flash’ın Tam Özellikleri Açıklandı

Realme Flash, QHD+ çözünürlüğe ve 1Hz'e kadar düşebilen 120Hz değişken yenileme hızına sahip 6.7 inç E4 AMOLED ekran sunuyor. Dünkü etkinlik sırasında Realme, telefonun Snapdragon 888 işlemci tarafından desteklendiğini. Telefonda ayrıca LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama alanı bulunuyor.

-

Dünkü MagDart etkinliğinde Realme, manyetik kablosuz şarj desteğine sahip dünyanın ilk Android telefonu olan Realme Flash‘ı tanıttı. Ancak telefonun sadece birkaç önemli detayı ortaya çıktı. Tam teknik özellik sayfası ise şimdi yayınlandı.

Realme Flash, QHD+ çözünürlüğe ve 1Hz’e kadar düşebilen 120Hz değişken yenileme hızına sahip 6.7 inç E4 AMOLED ekran sunuyor. Dünkü etkinlik sırasında Realme, telefonun Snapdragon 888 işlemci tarafından desteklendiğini. Telefonda ayrıca LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama alanı bulunuyor.

Kamera özellikleriyle ilgili olarak, Realme Flash’ın her ikisi de Sony IMX766 sensörlü ve biri optik görüntü sabitleme (OIS) olan iki adet 50MP kameraya sahip olduğu söyleniyor. Üçüncü arka kamera 2MP sensör ve ön tarafta 32MP Sony IMX615 sensör bulunuyor.

Telefon, 15W ve 50W MagDart şarjı ve 65W hızlı kablolu şarjı destekleyen çift hücreli 4500mAh pil içeriyor. Bahsedilen diğer özellikler arasında NFC, lineer motor, alaşımlı orta çerçeve ve çift hoparlör bulunuyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here