Ana SayfaAkıllı TelefonRealme GT Neo 5, 240W hızlı şarj ile gelebilir

Realme GT Neo 5, 240W hızlı şarj ile gelebilir

Sızıntı kaynağı Digital Chat Station'dan gelen habere göre yeni Realme GT Neo5 resmi olarak üretime girdi, makine sırasıyla 5000mAh + 150W hızlı şarj ve 4600mAh + 240W hızlı şarj olmak üzere iki hızlı şarj versiyonu getirecek.

-

Tangra LH1, Tesla Semi’ye Meydan Okumaya Geliyor!

Terraline tamamen yeni bir şirket olmayabilir, daha önce Solo Gelişmiş Araç Teknolojileri olarak biliniyordu. Şirket,...

Kablosuz şarj savaşı, maksimum 50W’ı zorunlu kılan Çin düzenlemeleri tarafından temelde durduruldu, ancak kablolu şarj için böyle bir sınır yok ve bu nedenle Çinli akıllı telefon üreticileri, sistemlerini her yıl güçlendirmeye devam ediyor.

Üretken (ve genellikle güvenilir) Dijital Sohbet İstasyonundan gelen yeni bir söylentiye göre Realme, GT Neo 5 akıllı telefonuyla yakında kablolu şarj tacını Redmi’den almayı planlıyor. Bunun, birinin 4.600 mAh pil ve 240W şarj desteğine sahip iki versiyonu olacağı iddia ediliyor. Bu şüphesiz, Oppo tarafından Şubat ayında tanıtılan 240W sisteminin bir varyasyonu ve görünüşe göre Oppo ve OnePlus cep telefonlarına geçmeden önce bir süre Realme’ye özel kalacak.

Realme GT Neo 5 ayrıca 5.000 mAh pil ve “sadece” 150W şarj desteğine sahip bir versiyonla gelecek. Oppo’nun 240W teknolojisi demosu, 9 dakikada sıfırdan %100’e çıkan 4.500 mAh pil gösterdi; bu arada olgunlaşmak ve daha da verimli hale gelmek için ayları vardı.

Gerçeği söylemek gerekirse, 10 dakika bile olsa hayal kırıklığına uğramayacağız ve siz de hayal kırıklığına uğramayacaksınız – özellikle hem Apple hem de Google’dan yeni nesil amiral gemileri olduğu düşünüldüğünde, bu kadar kısa bir süre içinde tam şarjı düşünmek hala çılgınca görünüyor. Diğer telefonlarda aynı şeyi elde etmek neredeyse iki saat sürüyor.

Oppo’nun 150 W sistemi, pil başlangıç kapasitesinin %80’ine düşene kadar 1.600 şarj döngüsü sürebilir. Normal bir pilden bekleyebileceğinizin iki katı. İlginç bir şekilde, Realme Oppo ile ilişkili olmasına rağmen (kendi başına bağımsız olsa da), GT Neo 3‘te görüldüğü gibi 150W teknolojisi, pil ilk kapasitesinin %80’ine düşmeden önce 1.000 şarj döngüsü gibi daha düşük bir garantiyle geliyor.

Bu hala övgüye değer ve markalar arasındaki bu fark muhtemelen ilgili cihazlarının fiyatlarına da yansıyor.

-- Reklam --

WhatsApp Muadili Uygulamalar 2023

Mesajlaşma uygulamalarının pandemi sırasında her zamankinden daha önemli olduğu kanıtlandı, bu nedenle onlardan vazgeçmek artık söz konusu değil. İster...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz