Ana SayfaTeknoloji HaberleriRealme Pad, Avrupa Pazarlarında Görücüye Çıktı

Realme Pad, Avrupa Pazarlarında Görücüye Çıktı

Realme Pad, artık Avrupa pazarında da görücüye çıktı. 260 euro fiyat etiketine sahip tablet; 4GB RAM + 64GB depolama modeliyle geliyor. 10.4 inç LCD ekranlı metal gövde tasarımı sunuyor...

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Birkaç ay önce Realme, piyasada Realme Pad olarak yer alan ilk tabletini tanıttı. Tablet, uygun bir fiyata harika özellikler vaat ediyor ancak Hindistan pazarıyla sınırlıydı. Şimdi, Realme Pad resmi olarak Avrupa pazarlarına ulaştı.

Realme Pad Tablet

Realme, tableti Belçika, Almanya, Portekiz, Lüksemburg ve Hollanda için indirimli fiyatla kullanıma sundu. Yalnızca Wi-Fi varyantı için orijinal olarak 260 euro fiyat etiketine sahip.

Bunu Hindistan fiyatlarıyla karşılaştırırsak tabletin Avrupa pazarlarında biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Realme Pad, Hindistan’da yaklaşık 188 dolar fiyatla ucuz bir fiyata geliyor. Ancak, Hindistan’daki modelin 3GB RAM + 32GB depolamaya sahip olduğunu, Avrupa modelinin ise 4GB RAM + 64GB depolama modeli olduğunu belirtmekte fayda var.

realme-Pad

Bu arada Realme Pad, 10.4 inç LCD ekranlı metal gövde tasarımıyla geliyor. Ekran 2000 x 1200 piksel çözünürlüğe ve 360 ​​nit parlaklığa sahip. Okuma Modu, Gece Modu, Karanlık Mod ve Güneş Işığı Modu gibi özellikler de vaat ediyor. 8 MP ön kamerası ve 8 MP arka kamerası ile satışa çıkıyor.

4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile eşleşmiş MediaTek Helio G80 işlemciyle geliyor. Depolama, 1 TB’a kadar bir microSD kart yuvası aracılığıyla genişletilebiliyor. 18W hızlı şarj teknolojisini destekleyen 7.100mAh pil içeriyor. Android 11 işletim sistemiyle Realme UI desteğine sahip.

Ayrıca bkz: Realme Pad ve Realme Book Tanıtıldı – İşte Özellikleri

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.