Ana SayfaTeknoloji HaberleriRealme Pad ve Realme Book Tanıtıldı - İşte Özellikleri

Realme Pad ve Realme Book Tanıtıldı – İşte Özellikleri

Realme ilk tabletini ve dizüstü bilgisayarına dair detaylardan bahsetti. Şirketin ilk tableti ve dizüstü bilgisayarı olan Realme Pad ve Realme Book çok yakın bir zamanda satışa sunulacak ve fanlara hitap eden özelliklerle gelecek.

-

iPhone 15 Pro Max, DXOMARK kamera testinde video alanında birinci, genel sıralamada ikinci oldu

Kamera incelemelerinde tanınmış bir otorite olan DXOMARK tarafından yapılan kapsamlı bir kamera değerlendirmesinde, iPhone 15...

Realme’nin ürün yelpazesini yeni kategoriler içerecek şekilde genişletmeyi planladığına dair haberler duyduk. Ve bugün şirket küresel etkinlikte ilk tablet ve dizüstü bilgisayarını yakında duyuracağı haberini doğruladı. Her iki ürün de sırasıyla Realme Pad ve Realme Book olarak adlandırılacak.

Realme Pad

Realme, Realme Pad’i eğlence odaklı bir cihaz olarak tanımlıyor. Tablete şöyle bir bakacak olursanız, alüminyum bir gövde ve arkada çıkıntılı bir kamera muhafazası olduğunu görebilirsiniz. Teknik özellikleri hala bilinmemekle birlikte, tablet kesinlikle Android işletim sistemine sahip olacak.

Realme Book

Etkinlikte gösterilen Realme Book’un bir prototipi, şirketin gümüş metalik kaplamalı ilk dizüstü bilgisayarını ortaya koyuyor. Teknik özellikler bilinmiyor ancak 14 inçlik bir dizüstü bilgisayara benziyor. Realme, hayranların dizüstü bilgisayar için fikirlerini resmi web sitelerine göndermelerini sağlayacak bir program da başlattı. Bu yüzden hayranlara hitap eden güzel özellikler bekliyoruz.

Ayrıca bkz: Realme Pad, 9 Eylül’de Resmiyet Kazanacak

Yazarların grevi sona erdi, yayıncılar en popüler programlar için bonus ödemeyi kabul etti

Uzun süredir devam eden yazarlar grevi, Amerika Yazarlar Birliği ile Apple gibi yayın devleri de dahil olmak üzere büyük...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz