Ana SayfaTeknoloji HaberleriRealme, Şimdiye Kadar En Hızlı Büyüyen Şirket Ünvanını Aldı!

Realme, Şimdiye Kadar En Hızlı Büyüyen Şirket Ünvanını Aldı!

Realme, sıfırdan başlayarak 37 ayda tam 100 milyon ürün satmayı başardı. Strategy Analytics İcra Direktörü Neil Mawston, Realme'nin son 25 yılda bu başarıya ulaşan tek marka olduğunu söylüyor. Başka bir deyişle, genç marka Apple, Samsung, Nokia, Huawei, Xiaomi ve diğerlerinden bile daha hızlı.

-

Çinli teknoloji markası Realme, 2018 yılında Oppo’nun bir alt markası olarak tanıtıldığından beri hızla büyüyor. 2020 yılının sonlarında şirket, 50 milyon sevkiyata ulaşan en hızlı marka haline gelerek rekor kırdı. 

Bir yıldan kısa bir süre sonra, marka bir dünya rekoru daha kırdı. Strategy Analytics’e göre Realme, resmi olarak 100 milyon akıllı telefon sevkiyatı yapan en hızlı marka oldu.

Realme, sıfırdan başlayarak 37 ayda tam 100 milyon ürün satmayı başardı. Strategy Analytics İcra Direktörü Neil Mawston, Realme’nin son 25 yılda bu başarıya ulaşan tek marka olduğunu söylüyor. Başka bir deyişle, genç marka Apple, Samsung, Nokia, Huawei, Xiaomi ve diğerlerinden bile daha hızlı.

Ayrıca, rapora göre Realme’nin büyümesi Çin ve Hindistan tarafından güçlü bir şekilde yönlendirildi. Aslında, markanın Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 50 milyon Realme akıllı telefon kullanıcısının Hindistan’dan olduğunu açıkladı.

Hepsi bu kadar değil Realme şu anda Çin’de en hızlı büyüyen akıllı telefon markası konumund. Marka, 2021’in ilk yarısında anavatanında %175 HoH büyümesi kaydetti.

İlginizi Çekebilir: İşte Türkiye’nin Milyon Dolarlık Teknoloji Şirketleri

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here