Ana SayfaTeknoloji HaberleriRedmi Buds 4 Özel Harry Potter Versiyonu Satışa Çıktı!

Redmi Buds 4 Özel Harry Potter Versiyonu Satışa Çıktı!

Redmi, Buds 4'e gerçekten büyüleyici bir görünüm bahşetti ve onları sınırlı sayıda bir koleksiyoncu ürününe dönüştürdü. Redmi'nin yeni kulaklıkları, muazzam bir tasarımı ve Harry Potter fanlarının çıldırabileceği bir estetiği beraberinde getiriyor.

-

Qiyuan elektrikli sedan A07’yi tanıttı

Çin otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından Changan Automobile, kısa bir süre önce yeni alt markası...

Xiaomi, geçen yıl bir Genshin Impact modeliyle Redmi Airdots 3 Pro kulaklıkları da dahil olmak üzere birkaç eğlenceli özel sürüm telefon ve aksesuar piyasaya sürdü. Bugün, marka başka bir özel baskıyı piyasaya sürdü ve bu sefer özel bir Harry Potter tasarıma sahip Redmi Buds 4 kulaklıkları satışa çıktı. Özelleştirilmiş bir kılıf ile geliyorlar ve her kulaklıkta Harry Potter yara izi bulunuyor.

Redmi, Buds 4’e gerçekten büyüleyici bir görünüm bahşetti ve onları sınırlı sayıda bir koleksiyoncu ürününe dönüştürdü. Kulaklık başlıkları, üzerinde Quidditch maçında kullanılan ünlü top olan altın snitch’in bulunduğu bir kılıf ile birlikte geliyır. Kılıf, genel tasarıma bir stil dokunuşu ekleyen bir deri kaplamaya sahip.

Aynı kompakt oval şarj kutusunu görüyoruz, ancak büyücülük dünyasından bir dokunuşa da sahip. Popüler Hogwarts logosuyle geliyor. Kulaklık başlıkları o kadar çarpıcı görünmüyor; her kulaklıkta popüler Harry Potter yara izi var.

Redmi-Buds-4-Harry-Potter-Editio

Size hatırlatmak için, Redmi Buds 4 kablosuz kulaklıklar 35dB aktif gürültü azaltma, 3 seviyeli ayarlanabilir derinlik ve çift mikrofonlu AI çağrı gürültü azaltma sunuyor. 10 mm genişliğinde dinamik bir bobine ve özel olarak ayarlanmış Xiaomi akustiğine, 30 saat dayanıklılık ve hızlı şarj özelliklerine sahip.

Tek bir şarj 6 saat dinleme süresi sağlarken, yalnızca 5 dakikalık şarj size 1 saat müzik çalma deneyimi vaat ediyor. MIUI hızlı bağlantı açılır penceresiyle düşük gecikmeli çift iletimi ve Bluetooth 5.2‘yi destekliyor. 31 Mart’ta satışa çıkacak kulaklıkların fiyatı yaklaşık 58 dolar.

Apple, tüm iPhone’lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple, tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 17.0.2'nin güncellenmiş bir sürümünü yayınlayarak kullanıcıların endişelerine hızlı bir şekilde yanıt verdi....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz