Ana SayfaAkıllı TelefonRedmi Note 12 Turbo, Yakında Görücüye Çıkacak!

Redmi Note 12 Turbo, Yakında Görücüye Çıkacak!

Rapora göre Xiaomi, başka bir Redmi Note 12 serisi akıllı telefon daha piyasaya sürebilir. Bu cihaz resmi olarak Redmi Note 12 Turbo olarak adlandırılacak.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Redmi Note 12 serisi ilk olarak Ekim ayının sonunda Çin’de tanıtıldı. Seri orijinal olarak dört modelden oluşuyor fakat Aralık ayında beşinci bir telefon daha tanıtıldı. Şimdi ise güvenilir bir kaynağa göre şirket bir telefon daha tanıtabilir. 

Rapora göre Xiaomi, başka bir Redmi Note 12 serisi akıllı telefon daha piyasaya sürebilir. Bu cihaz resmi olarak Redmi Note 12 Turbo olarak adlandırılacak.

Kaynak bu telefonun kod adının ‘marble’ olduğunu söylüyor. Qualcomm yonga setinden güç alacak. Ayrıca Android 13 tabanlı MIUI 14 ile satışa çıkacak.

Ne yazık ki, kaynağımızın şimdiye kadar paylaştığı tüm bilgiler bu kadar. Umarım önümüzdeki günlerde bu gizemli telefon hakkında daha fazla şey öğreniriz. 

Bilmeyenler için, Redmi Note 12 Turbo, piyasaya sürülmemiş tek Redmi Note 12 serisi akıllı telefon değil. Xiaomi‘nin ayrıca temelde yeniden markalanmış bir Redmi Note 10 Pro olan Redmi Note 12 Pro 4G’yi piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu cihazın daha önce Redmi Note 11 Pro 2023 olarak resmiyet kazanması planlanmıştı.

Hindistan’daki Redmi Note 12 serisi lansman konferansı sırasında şirket, yeni Redmi Note ailesini daha az karmaşık tutacağını söyledi. Ama en azından diğer pazarlar için bu öyle görünmüyor.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz