Ana SayfaAkıllı TelefonRedmi Note 13 tanıtıldı - fiyatı ve özellikleri

Redmi Note 13 tanıtıldı – fiyatı ve özellikleri

Redmi Note 13, 6GB + 128GB seçeneği için 164 dolardan başlayan bir fiyat etiketi taşıyor. Akıllı telefon, Yıldız Kum Beyazı, Gece Yarısı Koyu ve Zaman Mavisi renklerinde sunuluyor.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Xiaomi bugün birçok yeni cihazı piyasaya sürdü. Ayrıca bugünkü etkinliğe kadar alay edilmeyen Redmi Note 13’ü de sessizce duyurdu. Cihaz, Note 13 ailesinin temel modeli. Redmi Note 13 Pro ve Pro Plus modelleriyle karşılaştırıldığında daha zayıf özelliklere sahip. Gelin daha yakından bakalım.

Redmi Note 13

Redmi Note 13, profesyonel kardeşleriyle aynı 120Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç OLED ekranı koruyor. FHD+ çözünürlük, 1000 nit tepe parlaklık ve 1920Hz PWM karartma sunuyor. Cihaz, ortaya hizalanmış bir delikli kesime ve ekranı çevreleyen ince çerçevelere sahip. Akıllı telefon kutu şeklinde bir tasarıma ve güç düğmesinin içine yerleştirilmiş yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip.

Redmi Note 13’ün optik ön tarafında arka panelde kare bir kamera modülü bulunuyor. 108 MP ana sensöre ve 2 MP derinlik lensine sahip. Selfieler için cihazda 16 MP’lik bir ön kamera bulunuyor. Akıllı telefon, fotoğrafçılık yeteneklerini geliştirmek için bir dizi kamera özelliğine sahip.

Redmi-Note-13

Donanım açısından Redmi Note 13, MediaTek Dimensity 6080 işlemci üzerinde çalışıyor. Sırasıyla 12 GB ve 256 GB’a kadar birden fazla RAM ve depolama yapılandırmasında sunuluyor. Akıllı telefon, gücünü 33W hızlı şarj desteğine sahip 5.000mAh bataryadan alıyor. Yazılım açısından Android 13 işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Redmi Note 13, 6GB + 128GB seçeneği için 164 dolardan başlayan bir fiyat etiketi taşıyor. Akıllı telefon, Yıldız Kum Beyazı, Gece Yarısı Koyu ve Zaman Mavisi renklerinde sunuluyor.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.