RunKeeper ile Yürüyüşleriniz Kayıt Altında

Yürüyüşleriniz, koşularınız, bisiklet, tırmanış ve diğer spor aktivitelerinizde çeşitli istatistikleri görmek istiyorsanız RunKeeper adlı uygulama sizin için ideal. Ekstra bir GPS cihazı ile uğraşmadan telefonunuzun GPS aygıtını açıp internet bağlantısına gerek kalmadan kat ettiğiniz tüm yolu kayıt altına alın ve sonra haritadan gözlemleyin.

RunKeeper

Ayrıca aktiviteniz esnasında kulaklığınızı da takmayı unutmayın. Çünkü RunKeeper size sesli olarak aktivitenizin başlangıcından itibaren geçen süreyi, kat ettiğiniz yolu, harcadığınız ortalama kaloriyi, ortalama hızınızı söylüyor.

Bu uygulama ile dağ gezileriniz esnasında GPS uydularına bağlanarak kesinlikle kaybolmayacaksınız. Ayrıca belirtelim GPS kesinlikle veri ücreti olmayan bir ağdır. Uygulama çalışırken internet ile bağlantı kurmanıza gerek yoktur. Ayrıca GPS uyduları açık alanların hemen hemen her yerinde çekmektedir.

Kayıt altına aldığınız aktiviteyi daha sonra gözlemleyerek nerelerden geçtiğinizi, ne kadar süre içerisinde aktivite gerçekleştirdiğinizi öğrenin ve kayıt altında tutun. Ayrıca yürüyüş yapanlar için km hesabı yapmaya artık gerek yok.

Tüm bu güzel özelliklerin yanında uygulama tamamen ücretsiz. Ayrıca telefonunuzda çok yer de kaplamıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0