Ana SayfaİpucuSalla Kazan Nasıl Yapılır ?

Salla Kazan Nasıl Yapılır ?

Bu yazımızda Turkcell Salla Kazan nasıl yapılır sorusunun cevabını veriyoruz.

-

Akıllı Telefonlara Zamlar Kapıda!

Günümüzün en büyük akıllı telefon işlemci üreticisi olan Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 2 için fiyatları...

Cep telefonlarımızı kullanırken iletişimi sağlamada yardımcı olarak ülkemizde çeşitli GSM şirketleri bulunmaktadır. GSM şirketleri kendi abonelerini ya da potansiyel müşterileri diğer GSM şirketlerine kaptırmamak amacı ile; çeşitli tarifeler ya da kampanyalar düzenlemektedir. Ülkemizdeki müşteri potansiyelinin önemli bir kısmını elinde; bulunduran Turkcell de bu şekilde çeşitli tarifeler ya da kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan birisi de Turkcell salla kazan kampanyasıdır. Turkcell yapmış olduğu Salla Kazan kampanyası ile müşterilerine her hafta düzenli olarak pek çok sürpriz hediye vermektedir.

Turkcell Salla Kazan kampanyasından yararlanmak için Turkcell faturalı yada faturasız hat sahibi olmanız yeterlidir. Salla kazan uygulamaya giriş yapmak için telefon numaranız ve şifre gereklidir. Şifrenizi bilmiyorsanız, telefonunuzda SMS yani Mesaj bölümüne “SİFRE” yazıp “2222” ye gönderdiğinizde şifreniz telefonunuza gelecektir.

Salla-Kazan

Giriş yaptıktan sonra Salla Kazan hediye kutusunu ana sayfada göreceksiniz. Bu simgeye bir kez tıklayın. Eğer ana ekranda bu simgeyi bulamazsanız Turkcell fırsat ve avantajlar bölümünde bulabilirsiniz. Bu bölüme girince telefonunuzu sallayın. Kazanacağınız hediye ana ekranda belirecektir.

Bu sayede Turkcell dijital operatör uygulaması içinde yer alan Salla Kazan bölümüyle haftalık bedava internet ve konuşma paketi kazanabilirsiniz. Salla Kazan haftalık hediyelerinden yararlanmak için dijital operatör uygulamasını indirmelisiniz. Dijital operatör uygulamasını AppStore ve Google Play mağazalarından indirebilirsiniz.

-- Reklam --

iOS 16 Artık Tüm iPhone’ların %81’inde Çalışıyor!

Apple'ın iOS'u, cihazlara erişmek için her zaman Android'den daha başarılı olmuştur. Apple, şüphesiz tüm cihazlarına Android'e kıyasla daha fazla...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!