Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Apps İsmi Değiştiriliyor

Samsung Apps İsmi Değiştiriliyor

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Samsung’un çeşitli cihazlarında kullandığı kendi markası adı altında çalıştırılan ve Google Play Store ile tamamen bağımsız olan Samsung Apps’in ismi değiştiriliyor.

Sadece Samsung Galaxy cihazlarından erişilebilen market uygulamasının isminin değiştirileceği açıklandı, yeni adının ne olacağı merakla düşünülen uygulama marketinin yeni adı Samsung Galaxy Apps olarak belirlenmiş durumda.

Genel olarak sadece ad değişikliğine gidilecek olan Samsung Apps üzerinde çeşitli tasarım değişiklikleri bekleniyor, ancak son gelen bilgilerde ise sadece isim değişikliğine gidileceği söylenmiş durumda.

Tizen işletim sistemi için bir mağaza uygulaması oluşturmaya hazırlanan Samsung’un bu isim değişikliğine Tizen işletim sistemi için geçtiği belirleniyor, Samsung Tizen işletim sistemi için Samsung Apps adı altında Android işletim sistemi için Samsung Galaxy Apps adı altında uygulama yayınlanacağı iddia ediliyor.

Ad değişikliği 1 Temmuz itibariyle kullanıma girecek ve cihazlarınızda Samsung Apps uygulamasının adının Samsung Galaxy Apps olduğunu göreceksiniz.

Sizce Samsung Galaxy Apps isim değişikliği neden yapıldı?

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz