Ana SayfaİpucuSamsung Care Plus aboneliği nasıl iptal edilir

Samsung Care Plus aboneliği nasıl iptal edilir

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Samsung akıllı telefonunuzu korumanın yollarından biri, üretici tarafından sunulan koruma planına abone olmaktır. Örneğin, Samsung Care Plus, cihazınızı kazayla oluşabilecek hasarlara (fiziksel veya su hasarı), hırsızlığa karşı koruma, uzman yardımı ve aynı gün içinde değişime karşı koruyan abonelik tabanlı bir hizmettir. Ancak fiyatlandırma, kullandığınız Samsung telefonun türüne bağlıdır.

Bununla birlikte, üçüncü taraf bir hizmetin veya operatörünüzün Samsung Care Plus’tan daha iyi bir plan sunduğunu fark ederseniz, Samsung ekranınızı asla paramparça etmeyeceğinizden veya suya düşürmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç ay önce takas ettiğiniz telefon için, Samsung Care Plus aboneliğinizi nasıl iptal edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Samsung Care Plus aboneliği nasıl iptal edilir

Abone olduktan sonraki 30 gün içinde iptal ederseniz, tam bir geri ödeme alacaksınız. Ancak iptal etmeden önce, Samsung Care Plus’ın tüm avantajlarını ve şartlarını okumak isteyebilirsiniz. İptal etmeye karar verdiyseniz, Samsung Care Plus aboneliğini nasıl iptal edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  1. Samsung.com‘a gidin ve menü simgesine dokunun.
  2. Giriş Yap/Hesap Oluştur‘a dokunun. Oturum açmak için oturum açma kimlik bilgilerinizi girin.
  3. Oturum açtıktan sonra, menü simgesine ve Hesabım‘a dokunun.
  4. Aboneliklerim > Aboneliğime Git‘e dokunun.
  5. Care Plus aboneliğini bulun ve İptal‘e dokunun. Sürecin geri kalanı basittir.

Samsung Care Plus aboneliğinizi sürdürmek isteyebilirsiniz

Samsung Care Plus, akıllı telefonları kullanmakta kötüyseniz bir cankurtaran olabilir ve Samsung’un katlanabilir veya yeni S serisi cihazlarından birine sahipseniz daha da yararlı olabilir. Samsung, katlanabilir cihazlarının yapım kalitesini her nesilde iyileştirmiş olsa da, katlanır ekranlar pek çok kişiye güven vermeyebilir. İçinizin daha rahat olması için Samsung Care Plus aboneliğinizi sürdürmek isteyebilirsiniz.

Telefonunuz, Samsung’un genişletilmiş Android ve güvenlik güncellemeleri için uygunsa, Care Plus’ı mümkün olduğu kadar uzun süre kullanmak muhtemelen iyi bir fikirdir. Yoğun bir telefon kullanıcısıysanız, Care Plus planınız sona ermeden önce piliniz yeteri kadar azalmış olabilir ve ilk birkaç yıl boyunca onarım veya değiştirme için uygun olursunuz.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz