Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy A14 5G Geekbench'te de göründü

Samsung Galaxy A14 5G Geekbench’te de göründü

Samsung'un A serisi altında yeni bir akıllı telefon olan Samsung Galaxy A14 5G'yi piyasaya sürmesi bekleniyor. Çeşitli model numaralarına sahip yaklaşan Samsung Galaxy A14 5G , Bluetooth SIG web sitesinde çoktan görüldü. Birkaç gün önce, SM-A146B model numarasına ve Exynos 1330'a sahip Samsung Galaxy A14 5G, Geekbench kıyaslama veritabanında görüldü. Şimdi, Geekbench kıyaslama veritabanında SM-A146P model numaralı Samsung Galaxy A14 5G'yi gördük.

-

KG Mobility, Elektrikli Torres EVX modelini tanıttı

Eskiden SsangYong Motor olarak bilinen KG Mobility, ilk elektrikli aracı Torres EVX'i tanıttı. Bu isme...

Samsung, 5G bağlantısına sahip bir Galaxy A14 akıllı telefon hazırlığında. SM-A146B model numarasına sahip cihaz, henüz duyurulmamış bir Exynos yonga seti ile Geekbench’te ortaya çıktı ancak yeni bir listeleme, modelin Mediatek platformu ile farklı bir versiyona da kavuşacağını ortaya koydu.

Bir SM-A146P telefon, Dimensity 700 ile kıyaslandı ve hem tek çekirdekli hem de çok çekirdekli cephelerde Exynos kardeşinden daha düşük puan aldı.

Geekbench, Mediatek destekli Samsung telefonun 4GB RAM seçeneğine sahip olacağını ve kutudan Android 13 kurulu bir şekilde çıkacağını söylüyor. Tek çekirdek için 522 ve çoklu çekirdek için 1.710 gibi etkileyici olmayan sonuçlar, kısmen sonlandırılmamış yazılıma bağlı olabilir, ancak bunlar yine de belirli pazarlar için daha uygun fiyatlı bir sürüme baktığımızı gösteriyor.

Sızan görüntüler, Galaxy A14’ün arkasında üçlü kamera, su damlası çentiğinin arkasında tek bir selfie kamerası ve 5.000 mAh pil olacağını gösteriyor. Her iki sürüm için de aynı olacağını varsayabiliriz, tek fark yonga seti ve fiyattır.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus, 200MP ana kamera ve Dimensity 7200 Ultra ile tanıtıldı

Xiaomi bugün erken saatlerde Çin'de Redmi 13 serisini tanıttı. Seri üç modelden oluşuyor: Redmi Note 13, Note 13 Pro...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz