Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy A22 ve A23 Android 13 ile OneUI 5.0 güncellemelerini alıyor

Samsung Galaxy A22 ve A23 Android 13 ile OneUI 5.0 güncellemelerini alıyor

Geçen hafta Samsung, Galaxy A22 5G'ye Android 13 güncellemesini yayınladı. Bugün Güney Koreli firma, Avrupa ülkelerinde Galaxy A22 için kararlı Android 13 güncellemesini yayınladı.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Samsung, OneUI 5.0 ve Android 13 güncellemesini dünyanın dört bir yanındaki Galaksilerine teslim etmekte çok başarılı. En son eklenenler Galaxy A22 ve Galaxy A23 ve A23 5G‘dir.

Galaxy A22, 2021’de Android 11 tabanlı OneUI 3.1 ile hayata başladı ve daha sonra Android 12 ile OneUI 4.0 aldı. Şimdi, Ekim güvenlik düzeltme ekiyle A225FXXU3CVK3 ürün yazılımı sürümünü alıyor. Donanım yazılımı Avrupa’da, özellikle Arnavutluk, Avusturya, Bulgaristan, Hırvatistan, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Makedonya, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Güneydoğu Avrupa, İspanya, İsviçre, Baltık’ta yayında bölge, Çek Cumhuriyeti ve İskandinav bölgesi.

Galaxy A23 ve Galaxy A23 5G, sırasıyla A235FXXU1BVK8 ve A236BXXU2BVK7 yazılımlarını alıyor. Güncelleme Rusya ve Almanya’da ve muhtemelen Avrupa’nın diğer bölgelerinde yayınlandı.

Her zaman olduğu gibi, bir ürün yazılımı güncellemesi aşamalı bir durumdur ve her cihaza ulaşması zaman alabilir. Telefonunuzun ayarlar menüsü altında bir kontrol yapabilirsiniz.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz