Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy A35 Kamera Geliştirmesine Sahip Olacak

Samsung Galaxy A35 Kamera Geliştirmesine Sahip Olacak

Samsung Galaxy A35, yakında Galaxy A34'e kıyasla ana kamera için net bir yükseltme alacak. Samsung'un 'orta orta sınıf telefonu' da tabiri caizse insanların temposunu takip ediyor.

-

The Boys Yeni Sezonu İlk Fragmanı Geldi! The Boys 4. Sezon Ne Zaman?

İlk 3 sezonu ile milyonlarca izleyiciye ulaşan The Boys 4. sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor....

Samsung‘un Mart ayında Galaxy A34‘ü tanıtmasının ardından, Galaxy A35‘in de önümüzdeki yıl aynı zamanlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Samsung, Galaxy A35 hakkında ağzını sıkı tutarken, Hollandalı yayıncı GalaxyClub akıllı telefonun kamera özelliklerine ilişkin bazı bilgiler paylaştı.

Yayına göre Samsung Galaxy A35, Galaxy A34’ün 48MP’lik ana kamerasına kıyasla çözünürlük açısından bir iyileşmeye işaret eden 50MP’lik bir ana kamera içerecek. Ana kameraya ultra geniş ve makro lenslerin eşlik etmesi muhtemel, ancak bu bileşenlere yönelik olası yükseltmeler belirsizliğini koruyor.

Galaxy A34’te 13MP selfie kamerası bulunuyor ve Galaxy A35’in de aynı özellikleri koruyacağı anlaşılıyor.

Samsung Galaxy A35’in geri kalan özelliklerine ilişkin ayrıntılar şu anda açıklanmadı. Ancak lansman tarihi yaklaştıkça, önümüzdeki aylarda bu cihazla ilgili daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.

GTA 6 Fiyatı 110 Dolar Olacak!

Yıllardır geliştirilme süreci devam edilen GTA 6 için son düzlüğe girildi. Geride bıraktığımız Kasım ayı içerisinde oyunun resmi duyurusu...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena