Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy A54'ün tasarımı ortaya çıktı

Samsung Galaxy A54’ün tasarımı ortaya çıktı

Samsung Galaxy A54 görselleri, telefonun bir delik ve arkada üçlü kameralarla 2023'ün başlarında geleceğini gösteriyor.

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Samsung Galaxy A53 bu yıl Mart ayında tanıtıldı, ancak halefi olan Galaxy A54‘ün daha erken, muhtemelen Mart yerine Ocak 2023’te gelmesi bekleniyor. Henüz Samsung‘dan Galaxy A54 hakkında bir açıklama yok, ancak OnLeaks sayesinde artık akıllı telefonun nasıl görüneceğini biliyoruz.

Samsung Galaxy A54, çapraz olarak 6,4″ ölçen ve A53’ün ekranından 0,1″ daha küçük olan, ortalanmış delikli bir ekranın etrafına inşa edildiğinden önden A53’e benziyor. Ayrıca Galaxy A53 ile aynı yenileme hızına (120Hz) ve çözünürlüğe (FullHD+) sahip.

Arka tarafta, Samsung Galaxy A54, Galaxy A53’teki gibi dört yerine üç kamera kullanıyor. Bunlar, A53’ün lensleri gibi bir kamera adasının içine yerleştirilmediğinden kamera çıkıntılarını net bir şekilde hissedebilirsiniz.

Galaxy A53’ün arka kamera kurulumu 64MP’lik bir birim tarafından yönetildi, ancak Galaxy A54’ün 50MP’lik bir ana kameraya sahip olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy A54’ün alt kısmında bir hoparlör ızgarası ve ana mikrofonla çevrili bir USB-C bağlantı noktası bulunur. Üstte, başka bir mikrofonla birlikte SIM kart yuvası bulunurken, akıllı telefonun sağ tarafındaki çerçevesi, ses ayar düğmesini ve güç düğmesini barındırır.

Güç düğmesinin gömülü parmak izi tarayıcısı yok gibi görünüyor, bu nedenle Galaxy A53 gibi bir ekran içi çözüm elde edeceğiz, bu da A54’ün bir AMOLED ekrana sahip olacağı anlamına geliyor.

8,2 mm’lik Samsung Galaxy A54, A53’ten 0,1 mm daha kalın, ancak bu aynı zamanda daha büyük bir pil anlamına geliyor, çünkü daha önceki söylentiler Galaxy A54’ün 5.100 mAh pille geleceğini iddia ediyordu (A53, 5.000 mAh hücreye sahip).

Samsung Galaxy A54 zaten 3C sertifikasını aldı ve beklenen lansmanına yaklaştıkça önümüzdeki haftalarda bu konuda daha fazla şey duyacağız.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz