Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy A71 ve F62, Android 13 ile One UI 5 güncellemesini...

Samsung Galaxy A71 ve F62, Android 13 ile One UI 5 güncellemesini alan en son modellerdir

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Samsung, son birkaç haftadır Android 13 güncellemelerini durdurulamaz gibi görünen bir hızla yayınlıyor ve artık birden fazla yeni telefon modelinin yeni yazılımı aynı gün aldığı bir noktaya geliyoruz.

Örnek olay: Bugün, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesi, şimdiye kadar onu tatma zevkine sahip olmayan iki telefona yayılmaya başladı. Galaxy A71 (4G) ve Galaxy F62‘den bahsediyoruz.

İlki, güncellemenin şu ana kadar Polonya’da yayıldığını görüyor, ancak her zaman olduğu gibi, göze batan büyük bir sorun bulunmazsa çok yakında diğer ülke ve bölgelere (en azından Avrupa’da) yayılmalıdır. Yeni yapı numarası A715FXXU8DVK1 kod adını alıyor ve güncelleme Ekim 2022 güvenlik düzeltme eki düzeyiyle birlikte gelir. Açıkçası güncel değil ama bu bile bir adımdır.

Hindistan’da, Galaxy F62, E625FDDU2CVK2 kod adıyla bu güncellemeyi alıyor ve bu, Kasım 2022 güvenlik düzeltme eki düzeyine sahip. F62 yalnızca Hindistan’da, Flipkart’a özel bir cihaz olduğundan, bu güncelleme başka herhangi bir ülke veya bölgeye yayılmayacak.

İster Polonya’da (ya da daha genel olarak Avrupa’da) bir Galaxy A71’e sahip olun, ister Hindistan’da bir Galaxy F62’ye sahip olun, sabırsızsanız her şeyi aynı şekilde yapabilirsiniz: Ayarlar > Yazılım güncelleme bölümüne gidin ve İndir ve yükle‘ye dokunun.

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz