Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Ace 4, Core II, ve Young 2'nin fiyatları belli oldu

Samsung Galaxy Ace 4, Core II, ve Young 2’nin fiyatları belli oldu

-

Samsung yeni üç cihazın fiyatını açıkladı

Samsung’un portalından bugün yapılan duyuru ile birlikte orta sınıfa mensup olan üç cihazın fiyatları belli oldu. Özellikle orta segmentteki kullanıcılara gayet iyi bir performans sunan ve bu serilerin devamı olan cihazlar şimdi tekrardan orta segmentteki kullanıcılara hizmet verebilmek için akıllı telefon dünyasına doğru adım atacaklar.

Galaxy Ace 4; Pazartesi günü duyurulan cihaz hem kullanışlı hem de bir o kadar ucuz bir cihaz. Kaliteli bir tasarımı ve 4.0 inç’lik WVGA görüntü kalitesi sunuyor. 1GHz çift çekirdek işlemcili ve 1,500mAh batarya kapasitesine sahip. Şuanda görünen kadarıyla cihazın fiyatı €219 olarak düşünülüyor.

Galaxy Core 2; sport bir tasarıma sahip olması ve 4.5 İnç’lik WVGA ekrana sahip olması özelliği Ace 4’e benziyor. Fakat 1.2GHz çift çekirdek işlemci ve 2,000mAh pil seviyesi ile Ace’in biraz daha önünde yer alıyor. Şimdilik bu cihaz için biçilmiş fiyat ise  €179 olarak görünüyor.

Galaxy Young 2 ise en ucuz olan modeli ve muhtemelen karşımıza €99 gibi bir fiyat ile birlikte çıkıyor. 1GHz tek çekirdekli işlemcisi 3.5 inç’lik ekran boyutu ve HVGA ekran kalitesi ile idare edebilecek bir cihaz. Üstelik üç cihaz da Android 4.4 KitKat ile desteklenecek.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.