Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy Chromebook Go, Dokunmatik Ekranla Gelecek

Samsung Galaxy Chromebook Go, Dokunmatik Ekranla Gelecek

Dokunmatik ekranın eklenmesiyle Galaxy Chromebook Go'nun LTE versiyonu çok daha pahalıya mal olabilir. Dizüstü bilgisayarın ayrıca 8 GB RAM ve 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle satışa sunulması bekleniyor. Bu özelliklerle, Galaxy Chromebook Go'nun en yüksek özellikli modeli kesinlikle 400 doları geçecek.

-

Samsung Galaxy Chromebook, 299 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Bu fiyat, Wi-Fi 6 ve 32 GB depolama alanına sahip temel modeli içeriyor. Samsung, bir LTE sürümünün yakında piyasaya sürüleceğini doğruladı, ancak LTE bağlantısının tek büyük fark olmayacağı anlaşılıyor. Samsung, Galaxy Chromebook Go için bir video reklam yayınladı. Reklamın önemli bir ayrıntıyı, aslında standart WI-Fi modelinde olmayan bir özelliği ortaya koyduğunu fark ettik.

Videonun 0:40 saniyelik zaman diliminde, çocuğun dokunmatik giriş yoluyla ekranla etkileşime girdiğini görüyoruz, bu da cihazın dokunmatik ekrana sahip olduğu anlamına geliyor. Bu özellik Wi-Fi sürümünde mevcut değil ve resmi özellikler sayfasında belirli modellerde dokunmatik ekran bulunduğundan bahsedilmediği için sürpriz olarak karşımıza çıkıyor.

Dokunmatik ekranın eklenmesiyle Galaxy Chromebook Go’nun LTE versiyonu çok daha pahalıya mal olabilir. Dizüstü bilgisayarın ayrıca 8 GB RAM ve 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle satışa sunulması bekleniyor. Bu özelliklerle, Galaxy Chromebook Go’nun en yüksek özellikli modeli kesinlikle 400 doları geçecek.

Galaxy Chromebook Go, 14 inç 1366 x 768 TFT ekrana sahip olacak. Intel Celeron N4500 işlemci tarafından desteklenecek ve tek bir şarjla 12 saate kadar kullanım sağlaması gereken 42,3 Wh pil içerecek. LTE sürümü için Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 ve bir nano-SIM yuvası sunacak. İki USB-C bağlantı noktası, tek bir USB A (3.2) bağlantı noktası ve bir mikrofon/kulaklık birleşik jakı da yer alacak.

Ayrıca bkz: Lenovo Chromebook 300E Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakYoutube

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here