Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy M04, Helio G35 yonga seti ile gelebilir

Samsung Galaxy M04, Helio G35 yonga seti ile gelebilir

Samsung, Galaxy M04 adlı yeni bir uygun bütçeli M serisi akıllı telefon piyasaya sürecek. Bu cihaz daha önce Geekbench ve Bluetooth sertifika sitelerinde de boy göstermiş ve NBTC sertifikası da almıştı.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Samsung, Ekim ayında Galaxy A04‘ü piyasaya sürdü ve onu Galaxy A04e ile takip etti ve şimdi listesine çok benzer üçüncü bir model eklemek istiyor. Google Play Console’da Galaxy M04 adlı eşleşen özelliklere sahip bir cihaz çıktı. Henüz duyurulmamış olan M serisi akıllı telefon, LTE bağlantısıyla sınırlı bir Helio G35 yonga setine sahip olacak.

Akıllı telefonun yan tarafında, ses açma ve kapama tuşunun hemen altında bir parmak izi tarayıcısı, önünde bir su damlası çentiği ve her taraftan oldukça kalın çerçeveler var. Altta, USB bağlantı noktasının ve hoparlör ızgarasının hemen yanında 3,5 mm ses jakını da görebiliriz.

Listeleme ayrıca ekranın 720p çözünürlüğünü, 3GB RAM seçeneğini ve Android 12 işletim sistemini de doğruluyor. Bir Galaxy M04 akıllı telefonunu ilk duyduğumuzdan bu yana dört aydan fazla zaman geçti, bu yüzden duyuru için fazla beklememiz gerekmeyecektir.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz