Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy M04 Yakında Satışa Çıkacak

Samsung Galaxy M04 Yakında Satışa Çıkacak

Reklama göre Galaxy M04, 9 Aralık'ta öğle 12'de piyasaya çıkacak. Ek olarak, cihazın açılış sayfası Galaxy M04'ün bazı temel özelliklerini de ortaya çıkardı. 

-

Tangra LH1, Tesla Semi’ye Meydan Okumaya Geliyor!

Terraline tamamen yeni bir şirket olmayabilir, daha önce Solo Gelişmiş Araç Teknolojileri olarak biliniyordu. Şirket,...

Samsung, yakın zamanda Galaxy M04 akıllı telefonunu piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Akıllı telefon, uygun bir fiyat etiketine sahip giriş seviyesi bir cihaz olacak. Samsung nihayet Galaxy M04’ün lansman tarihini bir Amazon reklamıyla açıkladı.

Reklama göre Galaxy M04, 9 Aralık’ta öğle 12’de piyasaya çıkacak. Ek olarak, cihazın açılış sayfası Galaxy M04’ün bazı temel özelliklerini de ortaya çıkardı. 

Samsung Galaxy M04, Deniz Yeşili ve Gölge Mavisi renk seçenekleriyle satışa çıkacak. Ayrıca cihazda 8 GB RAM (sanal RAM dahil) ve 128 GB dahili depolama bulunacak. 

Samsung-Galaxy-M04-

Samsung Galaxy M04, ön tarafta su damlası çentik içinde oturan bir kamera ile arkada çift kamera kurulumu vaat edecek. Güç ve ses düğmeleri ise cihazın sağ tarafında yer alacak.

Son olarak, Samsung Galaxy M04’ün, Mediatek işlemciye sahip olmasını bekliyoruz. Yeni akıllı telefonumuz Android 12 Go Edition işletim sistemini de beraberinde getirecek.

-- Reklam --

WhatsApp Muadili Uygulamalar 2023

Mesajlaşma uygulamalarının pandemi sırasında her zamankinden daha önemli olduğu kanıtlandı, bu nedenle onlardan vazgeçmek artık söz konusu değil. İster...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz