Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy M52 5G ve Galaxy XCover6 Pro, Android 13 tabanlı One...

Samsung Galaxy M52 5G ve Galaxy XCover6 Pro, Android 13 tabanlı One UI 5.0 kararlı güncellemesini alıyor

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Samsung, haftaya Galaxy Tab S8 serisi için Android 13 tabanlı One UI 5.0 kararlı güncellemesini yayınlayarak başladı ve şirket, iki cihaz daha Samsung’un en son özel Android görünümüyle yükseltilirken istikrarlı One UI 5.0’ın piyasaya sürülmesiyle devam ediyor – Galaxy M52 5G ve Galaxy XCover6 Pro.

Galaxy M52 5G için One UI 5.0 kararlı güncellemesi, M526BRXXU1CVJ7 ürün yazılımı sürümüne sahiptir ve Kasım 2022 Android güvenlik düzeltme ekiyle birlikte gelir. Şu anda bazı Avrupa ülkelerinde SM-M526BR model atamasıyla M52 5G için yayınlanıyor, ancak güncelleme yakında diğer bölgelere de yayılacaktır.

Galaxy XCover6 Pro‘nun One UI 5.0 kararlı güncellemesi, G736BXXU1BVK2 ürün yazılımı sürümüne sahiptir ve akıllı telefondaki Android güvenlik düzeyi yamasını Kasım 2022’ye günceller. M52 5G gibi, XCover6 Pro’nun One UI 5.0 güncellemesi de şu anda Avrupa’da başlıyor, ancak daha geniş kullanıma sunma önümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacaktır.

Avrupa’da yaşıyorsanız ve Galaxy M52 5G veya Galaxy XCover6 Pro’nuza One UI 5.0 kararlı güncellemesini almadıysanız, telefonunuzun Ayarlar > Yazılım güncelleme menüsüne giderek manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz