Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Note 20 Serisinin Ekran Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Ekran Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 20 serisine dair yeni detaylar ortaya çıktı!

-

Samsung‘un yeni Galaxy Note 20 serisi hakkında haberler Ocak ayında ortaya çıkmaya başladı. Bugün ise, yaklaşan Note 20 serisi telefonların ekranıyla ilgili ayrıntılar Twitter’da sızdırıldı.

Sızıntı kaynağı, Display Supply Chain Consultants’ın (DSCC) kurucusu ve CEO’su Ross Young. Young’un tweet’leri Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Plus telefonlarının ekranları hakkında önemli ayrıntılar ortaya koyuyor.

Galaxy Note 20’nin Ekran Özellikleri

Ross’a göre Galaxy Note 20, kardeşinden daha büyük bir ekrana sahip olacak; Tam olarak 6.42 inçten bahsediyoruz. Ayrıca biraz artırılmış 2345 x 1080 çözünürlüğe sahip olacak, bu nedenle ÜFE 401 olarak kalacak. En boy oranı ise 19.5:9 olarak belirtilmiş.

Büyük haber, ekranın 120Hz yenileme hızına sahip olması. Ekran, düşük güç kullanan bir Düşük Sıcaklık Polikristalin Oksit (LTPO) ekranı olarak adlandırılıyor. Bu, 120Hz modu kalıcıları açık olarak ayarlanmış olsa bile pil tüketimini azaltmaya yardımcı oluyor.

Galaxy Note 20 Plus’ın Ekran Özellikleri

Galaxy Note 20 Plus, 6.87 inç büyüklüğünde biraz daha büyük bir ekrana sahip olacak. Çözünürlük 3096 x 1444‘e kadar çıkıyor ve en boy oranı 19.3:9 olurken 497’lik bir ÜFE’ye dönüşüyor.

Standart sürüm gibi, Galaxy Note 20 Plus da 120Hz yenileme hızına ve LTPO paneline sahip olacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here