Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Note 20 Ultra, Xbox Oyun Özelliği Taşıyor!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Xbox Oyun Özelliği Taşıyor!

Samsung Galaxy Note 20 serisine dair yepyeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor...

-

Samsung Galaxy Note 20 serisinin tanıtımına az kala yepyeni sızıntılar ortaya çıkıyor. Şimdi ise ortaya atılan bir rapor, telefonun Xbox optimizasyonu desteklediği bilgisini içeriyor.

Bir WinFuture raporuna göre, Güney Koreli teknoloji devi akıllı telefon için ekran kalemine büyük önem veriyor. Yeni S-Pen, arayüzü ve yazmayı öncekinden daha pürüzsüz hale getirmek ve kağıda yazmaya daha yakın hissetmek için 9 ms’den daha kısa bir tepki süresine sahip olacak.

Şirketin ayrıca OneNote senkronizasyonu ve hareket komutları gibi bazı diğer özellikleri getirmek için Microsoft ile birlikte çalıştığı bildiriliyor.

Bilmeyenler için ek bir bilgi, Project xCloud, Microsoft’un Google Stadia oyun akışı hizmetinin karşılığıdır. Layman’ın terimleriyle, Samsung, Galaxy Note 20 Ultra’yı geliştirilmiş oyun ve görsel sadakat için cihazdaki daha yüksek yenileme hızından da yararlanabilecek bir cep oyun konsoluna dönüştürmeye çalışıyor.

Onaylanmamış olsa da, bu aynı zamanda Samsung’un Twitter’da yayınlanan Unpacked etkinliği için yaptığı son raporu da destekleniyor ve bu da kısa videodaki oyun denetleyicisi sembollerinin yanı sıra “her yerden oynama gücü” sloganıyla lanse ediliyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakThe Verge

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here