Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy Note 5 Marshmallow Güncellmesi Geldi

Samsung Galaxy Note 5 Marshmallow Güncellmesi Geldi

-

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefon cihazları için Android 6.0.1 Marsmallow güncellemesi geldi.

Bundan 10 ay gibi bir süre kullanıma açılmasına rağmen, bir den fazla akıllı telefon cihazı modeli için henüz bir yükseltme gelmemiş olan Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi hakkında Samsung firması tarafından Samsung Galaxy Note 5 kullanıcıları için sevindirici haber geldi.

Bu gelen sevindirici haberde Türkiye’de Samsung Galaxy Note 5 kullanıcılarının artık Android yeni sürüm için güncellemeye sahip olabileceği bildirildi. Ayrıca bu getirilecek yeni Android Marsmallow güncellemesiyle birlikte yeni işletim sistemini de deneme imkanına  kullanıcılar sahip olacak.

Telefon modellerinde yer alan işletim sistemleri farketmeksizin Android Marshmallow sürümünü kullanılabileceği bildirildi. Fotoğraf çekmekten hoşlanan kullanıcılar için ise, RAW desteği gelecek. Bu destek ile birlikte Know gibi yazılım olan cihazlar otomatik şekilde güncellemesini yapma ikmanına sahip olacak.

Samsung Galaxy Note 5 Marshmallow Güncellmesi

Yükseltmeyi yapmak isteyen kullanıcılar için alternatifli yol olarak sunulan bilgisayarlara yüklenmiş olan Kies olacak. Kies sayesinde kullanıcılar bilgisayarda telefon cihazlarına müdahele ederek Android yeni sürümü için güncelleme ve yükseltme işlemlerini yapabilecek.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here