Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Note 9 Resmi Satış Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy Note 9 Resmi Satış Tarihi Belli Oldu!

Samsung'un yakında tanıtımı yapılacak amiral gemisi telefonunun ne zaman satışa sunulacağı belli oldu...

-

Samsung Galaxy Note 9‘un 9 Ağustos‘ta resmi olarak yayınlanması bekleniyordu ancak cihazın piyasaya sürüleceği tarih henüz kesinleşmemişti.

Bugün Kore’de bir GSM operatörü mağazasında tespit edilen yeni bir lansman öncesi poster Note 9 satış tarihini ortaya çıkardı. Posterde 24 Ağustos’ta Kore’deki resmi satış tarihi açıkça belirtildi. Poster ayrıca ön satışların Galaxy Unpacked açılış etkinliğinden bir gün sonra 10 Ağustos’ta başlayacağını da ortaya koydu.

Samsung Galaxy Note 9 Resmi Satış Tarihi Belli Oldu!

Her zamanki gibi cihazı önceden sipariş edenler kesinlikle yeni telefonlarını diğerlerinden önce alacaklar ve ön sipariş ile alanlar koruma kılıfları, araba şarj cihazları, kavrama halkaları, power bank, kablosuz pedler ve diğer birçok harika hediyeleri telefonları ile alacaklar. Tabii ki bu hediyelik eşyalar Güney Kore dışındaki diğer ülkelerde bulunmayacak.

Samsung Galaxy Note 9 Resmi Satış Tarihi Belli Oldu!

Galaxy Note 9‘un bir dizi yeni özellik ile gelmesi bekleniyor. Bunlardan biri sadece yerel Kore pazarı için mevcut olan 6GB / 128GB ve 8GB / 512GB devasa bellek yapılandırması olacak. Telefonun diğer dikkat çekici özelliğinin ise 4000mAh kapasiteli büyük pil kapasitesi ve müzik, oyun, kamera ve benzeri cihazları kontrol etmesini sağlayan şaşırtıcı Bluetooth S Pen olması bekleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Kaynaketnews

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here