Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy S21 Serisi, Android 12'ye Hazırlanıyor

Samsung Galaxy S21 Serisi, Android 12’ye Hazırlanıyor

Şimdi gelen yeni bir rapor, Samsung'un Galaxy S21 serisi akıllı telefonlar için Android 12 üzerinde çalışmaya başladığını iddia ediyor. Android 12'nin hala beta sürümünde olması ve resmi sürümün Eylül ayında bekleniyor olması da dikkat çekici.

-

Google, geçen ay yıllık geliştirici konferansı sırasında yeni Android 12 işletim sisteminin ilk beta sürümünü açıkladı. Son zamanlarda şirket, belirli markaların akıllı telefonları için mevcut olan beta 2 güncellemesini kullanıma sunmaya başladı.

Şimdi gelen yeni bir rapor, Samsung’un Galaxy S21 serisi akıllı telefonlar için Android 12 üzerinde çalışmaya başladığını iddia ediyor. Android 12’nin hala beta sürümünde olması ve resmi sürümün Eylül ayında bekleniyor olması da dikkat çekici.

Güney Koreli devden güncelleme için resmi zaman çizelgesi henüz bilinmemekle birlikte, Samsung’un Android 12’yi özel kullanıcı arayüzünün yeni bir sürümü olan One UI ile piyasaya sürmeye başlaması bekleniyor.

Samsung’un Ekim veya Kasım aylarında Samsung Geliştirici Konferansı’nı (SDC) düzenleyeceği bildiriliyor, ancak geçen yıl herhangi bir gösterge varsa, kullanıcılarının Android 12 tabanlı One UI 4.0 için o kadar uzun süre beklemesi gerekmeyecek. İlk geliştirici beta, Ağustos ayında bir ara gelecek.

Android 11, Galaxy S20 serisiyle birlikte sunulmaya başlandı ve bu nedenle Güney Koreli devin Samsung Galaxy S21 serisiyle Android 12‘yi piyasaya sürmeye başlaması mantıklı.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakOlt News

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here