Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy S21 Serisi Ekran Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S21 Serisi Ekran Özellikleri Sızdırıldı

Ocak ayında tanıtılması beklenilen Samsung Galaxy S21 serisi hakkında söylentiler devam ediyor. Ortaya çıkan son sızıntı, serinin düz ve kavisli ekranlara ev sahipliği yapacağını ileri sürdü...

-

Samsung‘un Ocak ayında Galaxy S21 serisini duyuracağı neredeyse netleşti. Her geçen gün telefonların özellikleri hakkında bir şeyler öğreniyoruz. Bu gün ise Samsung Galaxy S21 serisi ekran özellikleri gündeme geldi.

Samsung ile ilgili en güvenilir kaynaklardan birine göre, Galaxy S21 üçlüsü düz ve kavisli ekranlar kullanacağını iddia etti. Geleneksel ekranlara göre kavisli ekranlar, kullanıcı deneyimini daha olumlu yönde etkiliyor. Günlük kullanım için daha farklı özelliklerle donatılıyor.

Samsung Galaxy S21 ve S21 Plus düz ekran dediğimiz 2D ekranlara sahip olacak. Buna karşılık Samsung Galaxy S21 Ultra kavisli ekran ile gelecek. Ek olarak rapor dört taraftaki çerçevelerin simetrik olacağını, yani ekranın yanlarında farklı boyutlarda boşluk olmayacağını belirtti.

Arka ve ön tasarım hakkında son zamanlarda çıkan söylentiler ile birlikte, Telefonların neye benzediğini ufaktan anlamaya başlıyoruz. Muhtemelen kısa bir süre sonra telefonların resmi teknik çizimleri yayınlanır.

Önceki yayınlanmış resmi olmayan teknik çizimleri gösteren videoyu aşağıda görebilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here