Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy S21 ve S21 Ultra Teknik Çizimleri Yayınlandı

Samsung Galaxy S21 ve S21 Ultra Teknik Çizimleri Yayınlandı

Samsung'un yeni nesil amiral gemisi serisinde Samsung Galaxy S21 ve S21 Ultra cihazlarına ilk bakışımızı sağlayacak teknik çizimler yayınlandı. Detaylar oldukça dikkat çekici....

-

Samsung‘un Galaxy S21 serisi Ocak ayının başlarında piyasaya süreceği yönündeki spekülasyonlar devam ediyor. Tabi ki ilerleyen zamanlarda cihazların hakkında çok fazla bilgi duyacağız. Bu gün ise popüler bir kaynak, Samsung Galaxy S21 ve S21 Ultra cihazlarının nasıl olduğunu gösterdi.

Ayrıca kaynak, Ocak lansmanı söylentilerini destekliyor. Her iki telefon da önceki modelleri gibi ekranın ortasında delikli bir panel ile gelcek. Samsung Galaxy S21 6,2 inçlik düz bir panele sahipken, Ultra daha da belirgin bir kavisle 6,7-6,9 inç arasında bir panel geliyor.

Arka tarafta her iki telefon da tamamen farklı bir tasarıma sahip. S21’in kamera çıkıntısı Galaxy S20’ye kıyasla büyüdü ve şimdi cihazın çerçevesini sarıyor. Flaş şimdi kamera çıkıntısından ayrı yerleştirilirken dikey olarak yerleştirilmiş üç kameramız var.

Samsung Galaxy S21 Ultra, yerleştirilmiş dört lensle arka tarafında daha da büyük bir kamera çıkıntısı elde ediyor. Vanilya S21 gibi, uyum sağlamak için genişleyen çerçeve ile telefonun yan tarafını sarıyor.

S21 Ultra için listelenen boyutlar 165,1 x 75,6 x 8,9 mm’ye çıkarken, kamera çıkıntısı genel kalınlığa 2 mm daha ekliyor. Bir S-Pen’in eklenmesi söylentileri tamamen yanlış gibi görünüyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here