Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy S21 ve S21 Ultra'nın Kamera Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21 ve S21 Ultra’nın Kamera Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21 serisinin görüntüleri ortaya çıktı. Telefonun kamera tasarımını ortaya çıkaran görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz...

-

Samsung‘un Ocak ayının başlarında S21 serisini piyasaya süreceği söyleniyor. Doğal olarak yeni amiral gemileri hakkında daha fazla detay ortaya çıkıyor. Son çıkan sızıntılar ise telefonun görünümünü sergilerken, Ocak ayı lansmanını da onayladı.

Serideki her iki telefon da S20 serisindeki gibi ortalanmış delikler ile birlikte geliyor. S21 düz 6,2 inçlik bir panele sahipken, Ultra’lar daha da belirgin bir kavisle 6,7-6,9 inç arasında bir panel bulunduruyor.

Her iki telefon da tamamen farklı bir tasarıma sahip. S21’in kamera çıkıntısı S20’ye kıyasla büyük ve tüm çerçeveyi kaplıyor. Flaş şimdi kamera çıkıntısından ayrı konumlandırılmış ve dikey olarak yerleştirilmiş üç kamera ile beraber göz kamaştırıyor.

Tasarım, düğme yerleşimi de olmak üzere büyük ölçüde değişmiyor. Üstte çift mikrofon deliklerini görebiliyoruz ve telefonun listelenen boyutları 151,7 x 71,2 x 7,9 milimetre olarak belirtiliyor.

S21 Ultra, yerleştirilmiş dört lensle arka tarafında daha da önemli bir kamera çıkıntısı sunuyor. Standart S21 gibi, uyum sağlamak için genişleyen çerçeve ile telefonun yan tarafını kaplıyor.

S21 Ultra için listelenen boyutlar 165,1 x 75,6 x 8,9 milimetreye çıkarken kamera çıkıntısı, genel kalınlığa 2 milimetre daha ekliyor. Söylendiği şekilde S-Pen desteği ile gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Yeni seri telefonlar için son derece sabırsızlanıyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakApp Voice

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here