Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung, Galaxy S22 Serisi İçin One UI 5.0 Beta 2'yi Yayınladı

Samsung, Galaxy S22 Serisi İçin One UI 5.0 Beta 2’yi Yayınladı

İkinci beta sürümünde tanıtılan yeni özellikler arasında, kullanışlı uygulamalar ve yeni özellikler öneren bir Akıllı Öneriler Widget'ı bulunuyor. Bu sürüm ayrıca, cihazınızı bir onarım tesisiyle paylaşırken kişisel bilgilerinizi gizlemenize olanak tanıyan Bakım Modunun tanıtımını da içeriyor.

-

Pixel 7 Pro özellikleri, Tensor G2 yonga setine işaret ediyor, başka yükseltme yok

Yeni Pixel 7 serisinin özellikleriyle ilgili gelen raporlar, bu noktada neredeyse bir yaşında olan mevcut...

Bu ayın başlarında Samsung, Galaxy S22 serisi akıllı telefonlar için Android 13 tabanlı One UI 5 beta sürümünü kullanıma sunmaya başladı Şimdi ise şirket, Güney Koreli, ABD, İngiltere ve Hintli kullanıcı tabanı için ikinci beta sürümünü yayınlamaya başladı.

Yeni güncelleme, ZVHK ile biten bir ürün yazılımı sürümüyle birlikte geliyor ve Samsung’un stok uygulamaları için birçok hata düzeltmesi, performans iyileştirmesi ve yenilenmiş uygulama simgeleri getiriyor.

One UI 5.0 beta yükseltmesi, ilk kez kullanıma sunulduğu pazarlarda yaklaşık 3 GB indirme boyutuna sahip. İndirme boyutu, ikinci beta güncellemesinin kullanıma sunulduğu bölgelerde yaklaşık 1 GB.

Samsung-Galaxy-S22-Plus

İkinci beta sürümünde tanıtılan yeni özellikler arasında, kullanışlı uygulamalar ve yeni özellikler öneren bir Akıllı Öneriler Widget‘ı bulunuyor. Bu sürüm ayrıca, cihazınızı bir onarım tesisiyle paylaşırken kişisel bilgilerinizi gizlemenize olanak tanıyan Bakım Modunun tanıtımını da içeriyor.

-- Reklam --

Xiaomi 12T ve 12T Pro 4 Ekim’de çıkıyor

Yaklaşan Xiaomi 12T serisi için birkaç özellik sızıntısı gördük ve şimdi Xiaomi, lansmanın çok yakında olduğunu doğruladı – Etkinlik...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.