Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy S23 serisi, 8K@30fps video kaydını destekleyecek

Samsung Galaxy S23 serisi, 8K@30fps video kaydını destekleyecek

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Samsung Galaxy S23 çok yakında ve çıkış tarihi yaklaştıkça doğal olarak daha fazla söylenti ortaya çıkmaya başlıyor. En sonuncusu, Samsung ile ilgili konularda güvenilir bir kaynaktan geliyor.

Yakın tarihli bir tweet’te Ice Universe, Samsung Galaxy S23 serisinin 8K@30fps video kaydı için destek getireceğini öne sürüyor. 4320p çözünürlükte 30 fps video kaydeden başka birçok akıllı telefon gördük, ancak bu Samsung için bir ilk olacak. 8K videolar çok yer kapladığından, Samsung’un depolama seçeneklerinde cömert davranacağını umuyoruz.

30 ve 24 fps arasındaki fark çok fazla görünmeyebilir, ancak bizzat görmek kesinlikle kolaydır. Ayrıca, tipster yalnızca “S23″ten bahsediyor, bu da tüm serinin yükseltmeyi alacağını ima ediyor, bu da normal Galaxy S23’ün küçük bir telefon olacağı düşünüldüğünde onu biraz daha etkileyici kılıyor.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz