Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy Tab S6 serisi Android 12 alıyor, Galaxy A52 5G One...

Samsung Galaxy Tab S6 serisi Android 12 alıyor, Galaxy A52 5G One UI 4.1 alıyor

Android 12, Samsung'un en yeni iki tabletine geliyor. Gerçekten de, Galaxy Tab S6 ve Galaxy Tab S6 Lite artık Avrupa'da Android 12 (One UI 4) ürün yazılımı güncellemesini alıyor.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Samsung, Android 12 tabanlı One UI 4 yazılımını tabletlerinden ikisine (Galaxy Tab S6 ve Tab S6 Lite) getiriyor. Birincisi, güncellemeyi önce Almanya’da alırken, ikincisi Fransa’da güncelleniyor. Galaxy A52 5G ayrıca One UI 4.1 içeren bir OTA güncellemesi alıyor.

İlginç bir şekilde, normal Tab S6, Şubat 2022 güvenlik düzeltme eki ve bir ürün yazılımı numarası T865XXU5DVC3 ile birlikte gelirken Lite sürümü, P615XXU4EVC5 ürün yazılımı ile en son Mart 2022 güvenlik yamasını alıyor.

Öte yandan Galaxy A52 5G, Ocak ayında Android 12 tabanlı One UI 4‘e yükseltildi ve yaklaşık iki ay sonra cihaz, kaplamanın 4.1 sürümünü alıyor. Güncelleme şu an için sadece Avrupa’da mevcut.

Tipik bir Samsung tarzında, güncelleme belirli pazarlara kademeli olarak dağıtılıyor, bu nedenle cihazınıza ulaşması uzun sürmeyecek. Güncellendikten sonra, yepyeni kullanıcı arayüzü ve birkaç harika yeni özellikle karşılaşacaksınız.

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena