Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro yeni bir güncelleme aldı

Samsung Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro yeni bir güncelleme aldı

Samsung, bugün Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro için bir 'Dünya Kupası güncellemesi' yayınlıyor. Ayrıca güncelleme içerisinde yeni bir güvenlik yaması ve bir futbol saati yüzü var.

-

Oppo Find N2 katlanabilir telefonu 15 Aralık’ta gelecek

Oppo'nun geleneksel olarak Aralık ayında Inno Day adlı bir etkinliği vardır. Şirketin tüm yeniliklerini ve...

Samsung, devam eden FIFA Dünya Kupası 2022’yi kutlamak için yeni bir Top saat (Ball watch) yüzüyle Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

Güncelleme 500 MB’ın biraz üzerinde boyuta ve AVK7 ile biten bir ürün yazılımı sürümüne sahiptir. Kurduktan sonra yeni Top saat kadranını Galaxy Wearable uygulamasında 2022 FIFA Dünya Kupası’na katılan ülkelerin bayraklarıyla birlikte bulabilirsiniz.

Yeni güncelleme ayrıca Kasım 2022 güvenlik yamasıyla birlikte geliyor ve değişiklik günlüğü, saatlerin bildirimlerini ve davranışlarını iyileştirmek için kararlılık kodları içerdiğini söylüyor.

Bu güncellemeyi henüz almadıysanız, manuel olarak kontrol etmek için Galaxy Wearable uygulamasının Saat ayarları > Yazılım güncellemesini izle > Ana sayfa sekmesi menüsüne gidebilirsiniz. Ancak şu anda Galaxy Watch5 Pro’nun LTE modeli için mevcut olmadığını unutmayın.

-- Reklam --

Squad’ın Solar City Arabası ABD’de de Satışa Çıkıyor!

Squad, Solar City arabasını ABD'de 6.250$'a piyasaya sürecek. Bu, Avrupa'da vaat ettiği rakamla aynı. Otomobil, Hollanda, Belçika, Fransa ve...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz