Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy XCover 4s, Android 11 Güncellemesi Alıyor

Samsung Galaxy XCover 4s, Android 11 Güncellemesi Alıyor

Samsung Galaxy XCover 4s için Android 11 güncellemesi One UI 3.1 olarak geliyor. Güncelleme şu anda Polonya'da G398FNXXUCCUF4 donanım yazılımı sürümüyle yayında. En son sistem güncellemesi, yeni özellikler getirmenin yanı sıra güvenlik yama seviyesini Haziran 2021'e yükseltiyor. Güncelleme, önümüzdeki günlerde bu telefonun diğer bölgesel modellerine de sunulacak.

-

Samsung, cep telefonlarını çeşitli fiyat noktalarında satmasıyla tanınır. Şirket ayrıca Galaxy XCover serisi adlı sağlam akıllı telefonlar da satıyor. Bu modellerden biri olan Galaxy XCover 4s, şimdi de Android 11 güncellemesi almaya başladı.

Samsung Galaxy XCover 4s için Android 11 güncellemesi One UI 3.1 olarak geliyor. Güncelleme şu anda Polonya’da G398FNXXUCCUF4 donanım yazılımı sürümüyle yayında. En son sistem güncellemesi, yeni özellikler getirmenin yanı sıra güvenlik yama seviyesini Haziran 2021’e yükseltiyor.

Güncelleme, önümüzdeki günlerde bu telefonun diğer bölgesel modellerine de sunulacak. Kullanıcılar, ünitelerinin OTA aracılığıyla yeni sistem güncellemesini alıp almadığını kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve kur seçeneğine gidebilir.

Samsung, Android 9.0 Pie tabanlı One UI ile Galaxy XCover 4s’ü piyasaya sürmüştü. Akıllı telefon geçen yıl Android 10 tabanlı One UI 2.x’e güncellendi. Bu nedenle, One UI 3.1 (Android 11), ikinci büyük güncellemesi olarak yerini alacak.

Bu Galaxy XCover 4s, üç nesil Android güncellemesi için uygun değil. Ancak, en az dört yıllık güvenlik yamaları alacağı doğrulandı. Bu nedenle en az 2023 yılına kadar bakım güncellemeleri almasını bekleyebiliriz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakSammobile

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here