Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Limited Edition Geliyor

Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Limited Edition Geliyor

Telefonun özellikleri açıklanmadı, ancak Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus işlemci, 8 GB RAM ve 512 GB'a kadar dahili depolama ile desteklenen standart Galaxy Z Flip 4 modeli olması muhtemel. Arkada iki adet 12 megapiksel kamera sensörü ve önde 10 megapiksel selfie kamerası olacak. Cihazın 25W hızlı şarjlı 3.700mAh bataryadan güç alması bekleniyor.

-

Enis Kirazoğlu Oyunu Anomaly Agent Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ünlü Youtuber ve sunucu Enis Kirazoğlu tarafından kurulan oyun stüdyosu Phew Phew Games, sektöre hızlı...

Birkaç hafta önce, Samsung Electronics ve Paris Haute Couture House Maison Margiela, benzersiz tasarım ve aksesuarlara sahip Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition adlı ortaklık kapsamındaki ilk ürünlerini resmen duyurdu.

Şimdi, Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition Limited Edition akıllı telefon JD.com’da listelendi ve cihazın 1 Aralık’tan itibaren satın alınabileceğini gösteriyor, ancak fiyatlandırma detayları bilinmiyor.

Yeni tasarlanan akıllı telefonun mat beyaz bir yüzeyi var ve bir Maison Margiela logosu taşıyor. Şirket ayrıca el boyaması deri kanvasa sahip iki telefon kılıfını bir araya getiriyor, ikinci telefon kılıfında ise Maison Margiela’nın sayısal kodlamasının kazındığı bir halka eki var.

Samsung-Galaxy-Z-Flip-4-Maison-M

Samsung ayrıca bir adım daha ileri gidiyor ve cihazdaki yazılım da benzersiz X-ray duvar kağıtları ve simgeleri içerecek şekilde özelleştirildi. Ancak Android 13 tabanlı One UI 5.0 veya Android 12 işletim sistemi tabanlı One UI 4.1 ile önceden yüklenmiş olarak gelip gelmediği şu an için net değil.

Telefonun özellikleri açıklanmadı, ancak Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus işlemci, 8 GB RAM ve 512 GB’a kadar dahili depolama ile desteklenen standart Galaxy Z Flip 4 modeli olması muhtemel. Arkada iki adet 12 megapiksel kamera sensörü ve önde 10 megapiksel selfie kamerası olacak. Cihazın 25W hızlı şarjlı 3.700mAh bataryadan güç alması bekleniyor.

Crazy Taxi Yeni Versiyonuyla Geri Dönüyor! SEGA’nın 5 Yeni Oyunundan Biri Olacak

Çocukluğumuzun ve gençliğimizin en sevilen oyunlarından biri olan Crazy Taxi yeni versiyonu ile geri geliyor. Piyasaya çıktığı dönemde kısa...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.