Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy Z Flip 5G, One UI 5.0'a güncellendi

Samsung Galaxy Z Flip 5G, One UI 5.0’a güncellendi

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

Samsung, One UI 5.0 güncellemeleriyle hızla ilerliyor ve Android 13 tabanlı güncellemeyi alan en son cihaz, 2020’de orijinal birinci nesil Z Flip’ten birkaç ay sonra piyasaya sürülen Galaxy Z Flip 5G.

Üretici yazılımı güncellemesinin şimdilik 5G modeline özel olduğu bildiriliyor, ancak Samsung, güncellemeyi resmi One UI 5.0 güncelleme dağıtım programı zaman çizelgesine göre LTE modeline de getirecek. Avrupa’daki Galaxy Z Flip 5G sahipleri, güncellemenin telefonları için mevcut olduğunu ve önümüzdeki günlerde daha fazla bölgenin takip etmesini güvenle bekleyebileceğimizi bildirdi.

En son One UI 5.0 güncellemesi, muhtemelen her iki birinci nesil Galaxy Z Flip modeli için de son büyük ürün yazılımı güncellemesidir. Her ikisi de 2020’de Android 10 tabanlı One UI 2.1 ile piyasaya sürüldü ve Samsung, üç ana işletim sistemi güncellemesini destekliyor.

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz